Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Bell kit hívott fel előszőőőőőr?!

Nagyonhülye kérdése:

Bell kit hívott fel előszőőőőőr?!

Figyelt kérdés
2014. dec. 31. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a Googlet! Ja! Nem!

Az első telefonhívást maga Bell kezdeményezte 1876. március 10-én. „Jöjjön ide, Mr. Watson, látni akarom magát!” – hangzott a felhívás a másik szobában tartózkodó segítőjéhez.

2014. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Chuck Norrist.
2014. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ameddig Puskás Tivadar fel nem találta a telefonközpontot, senkit...
2014. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sebasztiant
2014. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Puskás nem talált fel telefonközpontot. Még akkor sem ha mi ezt szeretnénk hinni. S az amit szerintünk feltalált az csak az automata telefonközpont lett volna. Előtte már bőven volt telefon.
2015. jan. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényekkel csak a hülye, korlátolt primitív emberek vitáznak. Mint te. A telefonközpontot Puskás Tivadar találta fel, még ha neked nem tetszik is.
2015. jan. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Olyan, névtelen emberekkel dolgozott együtt, mit Thomas Alva Edison... ezt még az előzőbe akartam írni.


Tudom hogy a fiatal köcsög generációnak ciki minden ami magyar, de attól a tények még tények.

2015. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 I.B.T. ***** válasza:
Még most is velem beszél, adjam?
2015. jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez a komolykodás a humorban, s főleg a zsidózás.

Puskás valóban "nem találta fel" a telefonközpontot, de azok az ő javaslatára és elvei szerint jöttek létre. Távíróközpontok már léteztek, s amikor Puskás értesült a telefon feltalálálásról, ő kezdeményezte a központok építését.

Ami ténylegesen az ő találmánya, az a telefonhírmondó.

2015. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem érted az iróniát a válaszomban kedves utolsó, olvasd el többször gondold át hátha felfogod.
2015. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!