Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kinek a papája itt a legnagyob...

Kinek a papája itt a legnagyobb Mekk Mester?

Figyelt kérdés

Az enyém szerintem, apám pár éve szabadságon volt és ahelyett hogy leült volna, meccset nézett és sört ivott volna, kitalálta hogy kifesti a beszürkült konyhát. Aztán festés közben természetesen ivott sört. Hófehér színűre hengerezte a besárgult falakat. 4 óra múlva kész, elkezd üvölteni, nézzétek, kész az új konyha, milyen király!

Lehívja a húgaimat mindenkit hogy milyen király! Lerohan a pincébe, és felhozza a saját gyártmányú palackozott megybort ünnepelni. Csak akkor az nem alkoholosan hanem szénsavasan erjedt meg, mint a megypezsgő, és amikor kinyitotta, kitört mint az Etna. Fel a plafonra ami diszperzites volt és ettől vérvörös lett, mintha horrorfilmet forgattak volna a plafonon. Van ennél nagyobb Mekkmesterezés?? Hja, a festék elfogyott.



2015. jan. 2. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Én magam is az vagyok,még a nevem fele is az XD
2015. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!