Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mersz teljesen kifújt levegőve...

Mersz teljesen kifújt levegővel tüsszenteni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lettem, hogy mi történik, de nem mertem kipróbálni, pedig szinte mindig volt rá elég idő. Aztán kigyógyultam, és most már kipróbálnám tényleg, lehet.


Ha netán épp benne vagy egy kis meghűlésben vagy hiniben nyakig, megtennéd, hogy összegyűjtöd a bátorságodat és próbaképpen koppanásig kifújod a levegőt, amikor érzed, hogy érkezik a tüsszentés? Se éjjelem, se nappalom, egyszerűen tudnom kell, hogy megelőzhető-e ezzel a rusnya hapci, vagy csak fáj nagyon, vagy esetleg kiesel magadon és beléd költözik a világegyetem? Oké?


2010. febr. 4. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
ezzel én si játszottam anno... de nem tudtam nem venni egy hatalmas adag levegőt előtte
2010. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én órán mindig így tüsszentek. Vicces, hangtalan :D Direkt csinálom így, nekem mindig hang nélküli, mert nem zavarom az órát, és nem üvöltik be 50en, hogy EGÉSZSÉGEDRE, maximum a padtársam, és a körülöttem ülők, de legtöbbször észre sem veszik :D
2010. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is meg próbálnám! De az ERROR hogy állítólag az az agynak nem jó mert hirtelen kiduzzadó erek el pattanhatnak és hát agyvérzés!


Ha kipróbálnád szerintem olyan hogy nem HapcII hanem hpc olyan gyors és halk mint az egér ürüléke

2010. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem terhes vagy..
2010. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tudom szabályozni a tüsszentés hangerejét és mértékét, de ehhez nem az kell, hogy teljesen kifújjam a levegőt. Igazából a technikát nem is tudnám elmagyarázni, mikor miért olyan, amilyen. :-)

Arra nem lennék képes, hogy teljesen kifújt levegővel tüsszentsek, még ha ki akarnám próbálni akkor se, mert tüsszentés előtt mindig van egy reflex-szerű leheletnyi levegővételem, ami után azonnal tüsszentek.

2010. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igazad van azzal a reflexel! Azt mindig vesz az ember bár van aniken és soknak akinek az megy hogy ne vegyen!
2010. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"...kiesel magadon és beléd költözik a világegyetem?"? XD már csak azért is kipróbálom, majd írok!
2010. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!