Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megharagudnának a fodrászok,...

Megharagudnának a fodrászok, ha ingyen vágnám az emberek haját hajnyíróval 30 másodperc alatt?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A női fodrászok nem igazán
2015. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
De ezt miért csinálnád?
2015. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha a fodrászok haját vágnád ingyen, ámde váratlanul 30 másodperc alatt.
2015. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"De ezt miért csinálnád?"

Azért hogy óriási hullámot indítsak el a fodrászok tutaja felé, amely kibillentené azt az egyensúlyából és az összes fodrász meghalna, majd a fodrászhiány tátongó lyukát új, extravagáns haj-elképzelésekkel, eddig sosem látott technikákkal, színekkel, és az érzelemvilág igen nagy mélységéig bizsergő, új életérzést nyújtó, úgynevezett, ACÉLKÉK nevű, kékre színezett hajú divatstílusirányzatot el tudjam terjeszteni a cserbenhagyott emberek körében. A lényeg, hogy bizseregjen, aminek bizseregnie kell, és ha már bizsereg, hát bizseregjen a maximumon!!!!

2015. jan. 7. 10:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért megnézném, hogy hogy nézne ki az a frizura, amit 30 másodperc alatt vágsz le :D

Én is hajnyíróval vágom magamnak otthon - ingyen -, úgyhogy velem nem csinálnál nagy boltot.

2015. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Abszolút értelembe vett szexi kinézetet, állagot, érzetet és összesszenciát garantálnék, magas hozzáadott értékkel, nagyon olcsón. Nem egyszerűen szexi lenne, hanem szép, kívánatos, csábos, fellépni is lehetne menni vele, és senki nem röhögne ki, hanem inkább elkérnék a fodrászod számát és persze senki nem lehet akkora görény, hogy ha már ennyit dolgoztam vele, akkor nem ad egy kis borravalót, tudom, hogy ingyen ígértem, de nekem is ennem kell valamit, különben nem lehet megélni, ha meg így lenne, akkor mégis ki biztosítaná ezt a magas hajkultúrát?
2015. jan. 7. 10:43
 7/13 anonim ***** válasza:

"ha már ennyit dolgoztam vele"

30 másodpercet? :D


Az ötleted több sebből vérzik, és valószínűleg előbb fogsz te éhen halni, mint a földkerekség összes fodrásza.

2015. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De betárazok 1 évre elég elemózsiát, és utána elkezdek egy éven át ingyen hajat vágni, és azalatt tönkre teszem az összes fodrászt, és miután egyeduralkodó lennék, kezdenék pénzt kérni a fodrászatért, mert az embereknek is továbbra is nőne a haja, és ha nem vágnak le, akkor feltekeredne a bicikli kerekeire és kinyírná őket.
2015. jan. 7. 11:29
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb a boltod 500 méteres körzetében levő fodrászatokat teszed tönkre. Messzebbről senki nem fog odautazni sok ezer forintért, hogy utána ingyen levágd a haját. Inkább lemegy a sarki fodrászhoz, és levágatja 2000 forintért, úgy olcsóbban jön ki.
2015. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ebben tévedsz, mert hajvágás után befújnám a hajukat kopaszság esszenciával, ami kirohasztaná a hajukat, így amikor végeztem egy környéken itt már garantáltan nem fog több haj nőni, és akkor szedném a sátorfámat és odébb költöznék és szisztematikusan kiirtanám mindenhol a hajsejteket. Tudom, hogy úgy tűnik, mintha magam alatt vágnám a hajat, mivel így végeredményben el fog tűnni az összes haj a világról és akkor nem lesz mit dolgozni, de addig annyit élelmet halmoznék fel magamnak, amiből a hátralévő éveimben vígan eléldegélnék.
2015. jan. 7. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!