Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Itt lakok az óperenciás...

Itt lakok az óperenciás tengeren se túl?

Figyelt kérdés
Nos az óperenciás tengeren se túl, van egy ház ahol él még valaki rajtam kívül de ez az ember 37,8 évente csak egyszer hagyja el az otthonát, most ha megkérdezném tőle hogy mért nem jön ki gyakrabban akkor zokon venné? Á mind egy, nem is érdekel... Szerintetek ha egy neutron bombát csatolok egy interface protuberanciához akkor lehet egyenáramú váltófeszültség a 2 meghajtás között? Vagy prokarióta szenzorfordító nyaláb a nyerő? Ti hisztek a párhuzamos vonalzó létezésében?
2015. jan. 14. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen szeretem a marcipánt!!! És erről nem hagyom kikérdezni magam, mert úgyse mondom el! Csak a kör kerületén ülve, per négyzetgyök alma!
2015. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tamás vagyok Kecskemétről. Hittérítő vagyok igazából, de én most hiszek benned!
2015. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ti nem vesztek komolyan! Van egy olyan érzésem.
2015. jan. 15. 09:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van, csak én az operációs rendszeren se túl lakok és neked jobb vagy bal olealt van a szomszéd? Mert lehet közös a szomszéd!
2015. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ha egy neutron bombát csatolok egy interface protuberanciához akkor lehet egyenáramú váltófeszültség a 2 meghajtás között?"



Lehetetlen csak 3 meghajtással, és egy krumplira szerelt GLAdos-sal lehetséges!

2015. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:DD
2015. jan. 16. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!