Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ezzel beindulhat a fogyás?

Ezzel beindulhat a fogyás?

Figyelt kérdés
Abból indulok ki hogy vannak gyógyszerek mint pl. végbélkúp amik a végbélen keresztül szívódnak fel igy fejtik ki a hatásukat meg hallottam hogy dianás cukortól nagyon be lehet rúgni ha végbélbe helyezik fel. Ezért arra gondoltam mi lenne ha a táplálékot is a fogyókúra alatt a végbél traktuson helyeznénk fel (mint a tengeri uborka) mert akkor sokkal kevesebb kalória bevitele is elég lenne vagy rosszul gondolom?
2010. febr. 7. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmebeteg!
2010. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meg levegőt is a seggeden keresztül vegyél szerintem :)
2010. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ilyen volt egy South Parkban. Kamu.
2010. febr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt a poén kategóriába kellett volna írd, de ha komolyan gondoltad, akkor baj van :D

nekemis a south park rész jutott eszembe.

2010. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ha a Diannás cukrot fel dugod a seggedbe attol nagyon be lehet rugni:)

Néhány ismim kipróbálta:D

De attol is berugsz, ha be inekciózod magadnak, vagy az orrodba szippantod a piát:)

A lényeg, hogy kerüljön bele a véredbe:)

Viszont nagyon vigyázz, mert könnyen a detoxban végezheted!

Szerintem ez a kajánál nem válik be... meg érdekesen nézne ki, ha belőnéd magadnak mondjuk a répát:D

Ugy hogy felejtő:D

2010. febr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aha próbáld ki !Csak figyelmeztetlek hogy akkor a szádon fogsz sz@rni ezért hordj magaddal rágógumit vagy Tic Tac ot xD mert büdös lesz a szád XD
2010. febr. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!