Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én vagyok Jézus reinkarnációja...

Én vagyok Jézus reinkarnációja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nemrég az állomáson épp vártam a vonatra, mikor észrevettem hogy egy galamb köröz felettem. 2-3 kör után leszállt rám, majd hegyes csőrével szájon csókolt /Még ma is vérzik tőle a szám/. Ezután megszólalt. Azt mondta, hogy "Te nagyobb leszel mint Archimedes", majd elszállt a nap felé. Kezdem úgy érezni hogy igazat mondott. Különös dolgok történnek velem manapság. Tegnap például úgy éreztem ha akarnék át tudnék változni egy lóvá, csak akkor sokan voltak körülöttem. Ma még semmi nem történt, pedig szerintem képes lennék bármire. Mit tegyek hogy csodák történjenek? Veletek történt már ilyesmi? Légyszives normálisan válaszoljatok mert nekem ez fontos!
2010. febr. 7. 23:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
73%
én például palacsinta sütő vagy vagy wc pumpa akartam lenni.
2010. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem terhes vagy (galambtojás?)
2010. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
Nem történt ilyesmi, de lehet nem is fog. ez abszurdum.Írjál még kíváncsi vagyok mi van még a történéseid között.
2010. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%

Varázsolj a bankszámlámra 800 millió eurot és én apostolod leszek amíg csak élek!! És hirdetem a te minden szavad!


ÓÓÓÓÓÓ Uraaaaaam :P :P :P

2010. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%
Fiam te vagy az???
2010. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
De én nem viccelek... Találkoztam Istennel is és kértem tőle hogy avasson szentté, de nem ilyen apróbb féle hanem nagyobb szent. Lehet hogy ő küldte a galambot?
2010. febr. 7. 23:39
 7/65 anonim ***** válasza:
89%
Mitől álltál így be ? :DDD
2010. febr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
75%
LOOOOOOL XD
2010. febr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
És hogy nézett ki Isten? És hol találkoztál vele?
2010. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
Ha nem szart le a galamb akkor nem leszel szent.Leszart?
2010. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!