Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Olybá' tűnik nékem, hogy...

Olybá' tűnik nékem, hogy tudatom nem elég entellektüel, ámbátor képtelen vagyok megbecsülni filozófiai nagyságom mértékét. Mit gondoltok eme nagyszerű, ámbár kicsit körmönfont kérdésről?

Figyelt kérdés
Filozófiai eszmefuttatásaim rövid jegyzékét bárkinek szíves használatába adom, ha úgy érzitek, érdekes lehet eme remek mű számotokra.

2015. jan. 22. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel nem keltetted fel
2015. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm eme remek kommentet! :)
2015. jan. 22. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mijen bá? Hukk. Éccsak a Lacibát ismerem, a Lacibát, innen a - oppá - zalvégrű. Nekem is van olyan ente - ággyámá egy staubot - szóva olyan entelektem. Csak az aszzonkám edukta, me aszt mongya, hogy sokat iszok.

Nem tudom, millen jegyett akarsz rám sózni - hukk, tényleg nincs cigid? - nekem nem kel. Pálinkátot aggyá!

2015. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%
Eme kérdésről úgy vélekedem, Ön egy remek filozófus barátom! Filozófiai eszmefuttatásod nyugodtan a köz javára bocsáthatod, ha ellenzőid is akadnak, a figyelmet mindenképpen borítékolhatod!
2015. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Kollégák! Mily' öröm számomra, hogy kicsiny lelkem megértésre talált két előttem szóló jóbarátom személyében! Sajnos sznobériám már meghaladja az általánosnak mondható, még nem pollutív szintet, ennek következtében csak ily' magas röptű szólamok bírják elhagyni ajkaim virtuális kerítését! Ennek ellenére több mint felemelő érzés, kész szellemi pezsgőfürdő veletek interakciót folytatni a világhálón!


Amint bátorságom minden cseppjét magamba szívtam és összeszedtem pállérozott elmém, azonnal jelentkezem hozzátok, kedves Barátaim!

2015. jan. 22. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!