Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen érzés marihuánát szívni?

Milyen érzés marihuánát szívni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 20:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted mien érzés, ha ennyien szívják?
2010. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Sz@r! :(
2010. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Jóóóóóóóóóó *.* :D
2010. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
98%
Nagyon jó:D Teljesen megváltozik a gondolkodásod, és olyan szemmel látod a világot mint még soha. De jóból is megárt a sok. Nem szabad túlzásba vinni.
2010. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó :D:D
2010. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki,és döntsd el.nekem nagyyon bejött,de csak hétvégenként csinálom,amikor összejön a társaságunk,és jókat röhögünk,nameg faszául ellazít,nagyon jó érzés.legalábbis értelmesebbenk tartom mint az alkoholt.ha füvet veszel olcsóbban meguszod,hatása is jobb,és nem is annyira káros mint az alkohol.de várom már a hétvégét:P
2010. ápr. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amit okozott:

-Amikor szívtam, erősen könnyeztem, mert köhögésre ingerelt, bár sokkal kevésbé, mint a normál cigi. (nem dohányzom)

-Amikor elkezdett hatni, az egész testben szétáradó fura érzés volt, nem tudom mihez hasonlítani, talán olyan, mint a szerelem, csak kötődik személyhez.

-Szájszárazság. Ez végig volt, k.urva sz@r. Inni kell közben vizet.

-Minden érzés sokkal erősebb, minden "tökéletesebb".

-Én nem tudtam pontosan megítélni azt, hogy most mennyire vagyok zajos, szerencse, hogy a barátnőm velem volt és megnyugtatott. :)

-Amit elképzelsz, azt sokkal erőteljesebben látod. Szóval amikor elképzelsz valamit, azt a lelki szemeid előtt valamennyire amúgy is látod, csak így sokkal vizuálisabb.

-A szem az vörös :D

-Másnap nekem semmi negatív tünetem nem volt, jobb volt csak a kedvem.


Kb nekem ennyi volt, így, ilyen sorrendben. Azt hozzá kell tenni, hogy első alkalom, és nagyon kevés adag. (negyed grammot ketten)

2010. máj. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
úgy akartam írni, hogy NEM kötődik személyhez.
2010. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre kaptam egy jó választ. Akkor a Terminátor nagyon sokat szívhatott, mert állandóan vörös a szeme.
2010. máj. 12. 14:05
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez agyban dől el.. ha attól parázol, hogy nem lesz jó, akkor tényleg nem lesz jó.
2010. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!