Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehet beilleszkedni...

Hogyan lehet beilleszkedni Budapesten, ha valaki egy hobbit?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem fel Pestre, már van Face-en profilom (szigorúan a fürdőszobában készült), ettem egy ˝meki˝-ben és szereztem napszemüveget, de még mindig megbámulnak, amikor pipázgatva, a saját öltözködési stílusomnak megfelelően megyek el sétálni vagy vásárolni. Nem egyszer zaklattak már idegenek, neveztek törpének. Nagyon hiányzik a Megye.

Tudnátok segíteni? Hogyan tudnék beilleszkedni és teljes életet élni?



2015. febr. 11. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Gandalf megunt, s keresett egy új hobbit?
2015. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálj barátkozni és ne foglalkozz azzal, ha megbámulnak. Keress valamit, ami érdekel és itt is van, könyvtár, kutyamenhelyen önkénteskedés. Fedezd fel a várost, vegyél magadhoz egy Budapest térképet, mászkálj, közlekedj, fogj egy fényképezőgépet és fotózgass.
2015. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, csak Frodó nélkül olyan üres minden... Már nincs, mi ott tartana Középföldén.
2015. febr. 11. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt is van egy pár megye, válogathatsz pl. Pest megye, hanem nem is pont olyan mint a Megye, de azért megye.
2015. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Te Samu vagy? Trufa? Pippin?


Először is vagy borotváld le a lábfejedet, vagy húzz cipőt. Illetve minden esetben húzz cipőt!Az öltözködést könnyedén meg lehet oldani. Menny be egy boltba és vásárolj ruhát. A magasságoddal nem lehet mit tenni szóval azzal ne foglalkozz! Maximum azt mondod hogy egy gyerek vagy. (Hisz úgy sincs szakállad.) Sok sikert! ;)

2015. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, de szívesen fogadok még pár kisegítő választ. ☺
2015. febr. 12. 17:14
 7/9 anonim válasza:

Ha valaki kritizál, hamar kereket oldhatsz, hiszen fürgék vagytok.

Éjszakai kiruccanásaid során (gondolom egy sörre be szoktál ülni, elmerengeni közben a harmad- és negyedkorról) vegyél fel mirthil inget, a pestiek nem szeretik a "félszerzeteket", sajnos volt már példa hobbitok ellen elkövetett 8 napon túl gyógyuló testi sértésre. :S

2015. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég, 7.! Ez Komoly?? Úgy látszik, nem gondoltam át rendesen ezt a költözködés dolgot...
2015. febr. 15. 10:11
 9/9 anonim válasza:
Gondolj csak bele: ha hobbitok is költözködésre adják a fejüket, az orkok is ott leselkedhetnek a pesti sikátorokban. Vigyázz...
2015. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!