Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek? Vissza akarok...

Mit tegyek? Vissza akarok jutni az űrbe!

Figyelt kérdés
Mar evszazadok ota a foldon elek. De nem itt szulettem. Vissza akarok menni arra a bolygora, ahonnan jottem. De nem tudom hogy az melyik. Ott el a csaladom, ha egyaltalan van.
2015. febr. 13. 06:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Úristen...
2015. febr. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Legközelebb a kockázatok és mellékhatások tekintetében olvassa el a használati útmutatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát gyógyszerészét!
2015. febr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Interneten veszel jegyet, azt kinyomtatod, online becsekkolsz és indulás előtt 1 nappal kimégy az űrkikötőbe. Figyelmesen olvasd el, hogy milyen és mekkora csomagot vihetsz magaddal, mert a fapados űrtársaságok pofátlanul sokat rászámolnak a túlsúlyra.

Szerintem a legolcsóbb társaság az Airhorsespace! Egész jó áraik vannak.

2015. febr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

ott van az, balról a negyedik felülről a tizenharmadik.

Mehetsz, szia, írjál majd!

2015. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ide tudtál jönni, akkor vissza is tudsz menni.
2015. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tesó ez már a második kérdésed! Azt hiszed, hogy nem ismerlek fel? Mondom, hogy muszáj lesz téged deneutralizálni túl sok információt szivárogtatsz cseszd meg! Miattad kell túlóráznom.

www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__6583080-ez-mennyire-befojasolja-az-embereken-valo-kisirletezesek-allaspontjat-szerintete

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__6562..

2015. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Egy senki. ***** válasza:
Szóljál E.T.-nek majd ő hazatelefonál oszt érted jönnek max kifizeted neki a roaming díjjat! xD
2015. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Te döntöttél úgy, hogy a Földre születsz le. Azért születtél a Földre, mert valamilyen feladatod van. Például le kell dolgoznod az előző életedben szerzett karmádat. Azért születtél a Földre, hogy lelkileg fejlődj, bölcsebb legyél, szeretetet adj másoknak, és megtapasztalj dolgokat, érzéseket, az öt érzékszerveden keresztül. Ha eljön az ideje, akkor majd fölmégy ismét a lélekvilágba, és eldöntöd, hogy hová akarsz legközelebb leszületni. A földi feladataidat úgy tudod meg, hogy mik azok, ha a szívedre hallgatsz, a belső érzéseid megmondják, hogy mikor mit kell tenned. Tehát csak bátran, előre! :)
2015. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Inkabb dobj fejest egy betonkeverobe.
2015. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Minden viccnek fele igaz. Én a Marsról jöttem, csak ilyen tudatállapotban nem hagyhatom el ezt a törékeny testet sem...
2015. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!