Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok pár cikis sztorit ami...

Sissy:3 kérdése:

Írnátok pár cikis sztorit ami veletek történt?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelnek az ilyenek:D Hadd röhögjek:D
2015. febr. 18. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Télen, nagy hóban boltba kellett mennem. Siettem nagyon. Felvettem a kabátot, sapkát és mentem a boltba. Feltűnt, hogy sokan furcsán néznek, de nem értettem, hogy miért.

Otthon levetettem as kabátot, és leakartam venni a csizmám. Akkor jöttem rá, hogy fel sem vettem, hanem szegedi papucsban jártam meg a boltot.

2015. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát ez nagy:DD
2015. febr. 18. 21:10
 3/18 anonim válasza:

Írd be keresőbe h:

Lányok ciki sztorik wc-zéssel

És annyit kiad h olvashatod addig amig kinő a szakállad:)

Ráadásul olyanokat kiad h xD

2015. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jaaa tudom már mindet elolvastam:DD
2015. febr. 18. 21:20
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Céges buli után másnap én voltam az ügyeletes és 2 órás késéssel indultam melóba az elviselhetetlen másnap és alkohol okozta párolgással együtt. Idén első hó esett le aznap reggel. Még kisutcákban jártam, mikor egy kanyarban úgy 50km/h mellett húztam egy kéziféket a jobb kanyarodás érdekében, de seggel nekicsúsztam egy kukának. Nem szálltam ki, nem néztem meg, mentem tovább. Mikor végre beértem az első utam az ügyfél wc-be vezetett, ahol 25 percen keresztül okádtam ki, az előző éjszakán mohón benyakalt piát. Használhatatlan voltam melóban, félre raktam a telefont, és ott aludtam délután 1-ig. Mikor hazafele mentem ugyanabban a kanyarban ismét kézifékeztem és sikerült ugyanazon a nap, ugyanazon kanyarban széttörni a kocsi mindkét oldalát.

Összegzés: 2 felni kuka, egy hátsó lökhárító kuka, egy hátsó fék és index lámpa kuka, lengőkar kuka + futóműbeállítás, Összesen 65 ezrembe került a "túlóra" de az érzés, mikor megtudtam, hogy nem is kellett volna jönnöm dolgozni (még éjszaka a bulin szólt a főnököm, hogy nem kell bemennem másnap, mivel csatakrészeg vagyok és ebből kifolyólag nem is emlékeztem erre a momentumra) megfizethetetlen.

2015. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Haha:D 👏👏
2015. febr. 18. 21:43
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, hogy annyira unatkozom, hogy ide is képes vagyok írni. :,D
2015. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Még a 80-as években történt. Buszsofőr pasim óvszerrel üzletelt, és velem szereztette be a patikában az árut.

Bemegyek, elrebegem, h 10 csomag ilyen és ilyen márkájú óvszer kéne. PAtikus néni felírja egy cetlire, amivel megyek a kasszához. Kasszás nem tudja elolvasni, átordít a bolton:

- Mi van ideírva? Kolynos? (fogkrém volt)

- Nem, koton! - érkezik a válasz.

- TÍZ csomag???

- Igen!

A patika persze tömve volt emberekkel. Életemben ekkorát nem égtem.

2015. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Durva:o:DD
2015. febr. 19. 14:54
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Nyolcadikba hátsón akartam rúgni egy évfolyamtársam, aztán mögé lopakodtam, és már lendítettem a lábam, mikor elcsúsztam, és a hátamra estem. :D

Az osztályterem persze tömve volt.

2015. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!