Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért ˝homizzák˝ le a hobbitokat?

Miért ˝homizzák˝ le a hobbitokat?

Figyelt kérdés

Egy ideje rendszeresen hallom, hogy hominak hívnak minket. Furdalt a kíváncsiság, hogy vajon mit jelenthet a szó, viszont amikor megkérdeztem Gandalfot, csak furcsán mosolygott és rám kacsintott, úgyhogy egy Minas Tirith-i utam alkalmával felvilágosítás kértem egy városlakótól...

Elmeséltem otthon a szó jelentését, most az egész Megye hőbörög.

Miért mondjátok ezt ránk?



2015. márc. 12. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezért.
2015. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt nem érzem kielégítő válasznak...

Személyes gondolataitok nincsenek?

2015. márc. 12. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ti kicsik vagytok és rendkívül meleg az arcotok! Nincs rajta semmi szőr és férreérthető pofát is vágtok legtöbbször, ráadásul folyton ölelgetitek egymást! Hát mit gondoljon ilyenkor az ember? De én azért bírom a hobbitokat! :DDD
2015. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ti emberek kegyetlenek vagytok!

És nem ˝meleg az arcunk˝, ölelkezni pedig azért ölelkezünk, mert szeretjük egymást, nem szaporodási célokból.

2015. márc. 13. 18:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!