Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mivel lehet az unikornist...

Mivel lehet az unikornist etetni? Szeretnék egyet tartani háziállatként, de nem szeretném, hogy éhenhaljon.

Figyelt kérdés
Már több ismerősömtől is kaptam tanácsokat, hogyan fogjak unikornist, de nem tudom, hogyan tudom majd életben tartani. Tavaly valamikor áprilisban még kézikönyvet is adtak nekem a barátaim az unikornisokról. Mit esznek az unikornisok?

2015. márc. 12. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém spenótot eszik. Néha egy kis tökfőzelék is játszik.
2015. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Szivárvány alatt nőtt mosolygós lóherét vagy a nyelét :)
2015. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 intrepid ***** válasza:
16 éves szüzlányokat.
2015. márc. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az unikornis szeretettel, és nyálas, csicsás beszéddel táplálkozik. Szeresd, dicsérd, írj neki verset, és ha szerencséd van, nem döglik meg.
2015. márc. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Az előző válaszokban felsorolt dolgokkal, illetve szilvásbuktával. Mert a szilvásbuktát szinte mindenki szereti. (Csak az atlantiszi fényjárók nem!)
2015. márc. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Bár az unikornisok szeretnivaló, aranyos, édibédi lények, de valójában aggyal táplálkoznak..

Szerintem ne is reménykedj abban, hogy nem fog éhenhalni ha befogod..

2015. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mamuthúst. Vagy parlamenti képviselők beszédeit, életrajzait darálva. (Bőrkötés és borító nélkül, de csak hagyományos papírra nyomva, fényes-színes papírt nem eszik!)
2015. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csaillámfa*zlámával
2015. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!