Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Céges buliban voltunk, és...

Céges buliban voltunk, és magamra öntöttem a limonádét. Limonádés lett a nadrágom és az ingem alja. Bekaptam az ingem alját és elkezdtem szopni hogy jöjjön ki a limonádé. A munkatársaim lehülyéztek és kiröhögtek. Most mi tegyek?

Figyelt kérdés
Félek munkába menni...

2015. márc. 13. 14:54
 1/4 anonim válasza:
100%
Elég bunkó az olyan, aki lehülyézi és kiröhögi a másikat. Ez kb. óvodás, általános iskolás, nagyon gyerekes viselkedés, megmondhatod nekik nyugodtan. Jó, nem a legjobb megoldását választottad a limonádé felitatásának, használhattál volna zsebkendőt vagy szalvétát, de az ő viselkedésük volt a szánalmas. Nem kell félned munkába menni, nem veled van a baj. Az ilyenek mindig megtalálják az embert valamivel, ha nem lett volna ez, egyszer úgyis belekötnek valamibe, például, hogy miért kék felső van rajtad, miért nem piros. Ismerős az ilyen...
2015. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Igen, csúnya dolog lehülyézni, kiröhögni a másikat, de céges bulin szopni az ingedet... Ugye csak viccelsz, és kamu a kérdés? kamunak nem vicces, valóságnak abszurd...
2015. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem,ez nem vicc. Be voltam rúgva.Ezt is csak ügy tudtam meg hogy ki volt posztolva h ,,XD ez az év storya stb..,, tehát számithatok kirugásra, meg ilyenek... am. fogalam sincs miért ittam..
2015. márc. 13. 15:30
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

"tehát számithatok kirugásra, meg ilyenek..."

Szerintem csak akkor, ha továbbviszed a hagyományt és kollégák ingjeit is szopogatni kezded.

2015. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!