Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti mivel ugratjátok a népet...

Ti mivel ugratjátok a népet holnap április elsején?

Figyelt kérdés

Anyám már bedölt az első ugratásomnak!

Kértem hogy segítsen megkeresni az akumlátorom megtalálta pillanatok alatt itt jött az ugratás kérte hogy mennyek le boltba oda adta a pénzt pénztárcástúl és mondtam írja fel mit hozzak... ameddig írta felöltöztem bementem és megkérdeztem:

-Akarsz sok pénzt keresni?

-Igen miért?

-Akkor keresd meg a pénzt amit adtál mert nem tudom hova raktam le! :D

Ki volt akadva mert 20000 ft-volt! :)


Lényeg ami lényeg milyen ugratásokat csináltok?



2015. márc. 31. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
április 1.-jét sem a lionsgate találta ki xd
2015. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Holnap a kollégáimat fogom megtréfálni (és remélem ezt most nem olvassák) :D

Irodában dolgozunk, és vannak oldalak, amiket hivatalosan nem lehet látogatni, dehát mindenkivel előfordul,hogy megnéz ezt-azt. Én meg írtam egy szöveget, logóval, mindennel, mintha az inf. főosztály írta volna, berakom háttérképnek, amíg nincsenek a helyükön. Rajta lesz, hogy a gépet zárolták, felettest értesítik. Az egeret leragasztom, hogy ne működjön. :)

2015. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint azért zárolták, mert tiltott oldalakat nézegettek.
2015. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez is jó!

Én sütöttem egy tortát aminek a tésztája ázott szárazkenyér, vízbegríz ételfestékkel, üres fött rízs zselatinnal, egy tábla csokival lett leöntve amire margarinnal tettem fel a díszítést és 3 tüzijátékot (Megatrex)összekötörrem befurtam a gyutacsot a gyertyába a vége rendes kanóc 1cm meggyújtom elvileg ég kevesebb mint 1 percig és gyorsan beég a tortába és minden tortás lesz. És összebeszéltem haverokkal hogy felköszöntjük a Józsit! :D

A tortám tavaj is nagy szám volt csak akkor nem volt benne ételfesték! Az asztalon robbant miközben vágta!

Keresztény gyülekezetben sütöttem el a poént és imádkoztunk evés előtt és imába foglaltam hogy vedd el a tortát ha bűnösek vagyunk.... Bumm :D

Amúgy 20-30 cm dobta a tortát darabokban úgyhogy ehető volt és förtelmes íze mert víz volt benne íz helyett! :)

Mindenki éhes volt úgyhogy elfogyott! Csokival finom volt! :) a kenyér savanyú

2015. ápr. 1. 10:55
 5/7 anonim válasza:

Ezt iskolában érdemes megcsinálni, és már kicsit késő, de majd jövőre:D

Bújj el egy szekrénybe az osztályodban, majd óra közepén ess ki belőle, hogy "Elnézést a késésért, de narniában felejtettem a táskámat!" Mit gondolsz?


A tanár vagy értékeli a humorod, vagy beír egy késést.

2015. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2: en meg szoktam forditani a monitoron a kepernyot 180 fokkal (vezerlopultban a beallitasoknal jol el van dugva, meg lehet csinalni)


tudod milyen xar megtalalni ugy hogy fejjel lefele van minden :)

2016. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elkészítettem április elsejei tortámat a kollégáimnak.

A lényege hogy jól néz ki de semmi íze nincs. Víz gríz kenyér és ételszínezék. Fotó nem készült csak a tavalyiról.

2016. ápr. 2. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!