Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Honnan tudnék kaviárpalántát...

Honnan tudnék kaviárpalántát szerezni?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, lesz ami lesz, áttérek vegetáriánus életmódra, és amit csak tudok, magam termelek meg az erkélyen. Ma már egy kedves fiú hozott nekem néhány tő tarhonyapalántát, és még azt is mondta, hogy idén még a pitypangra fognak nagyon hasonlítani, és csak jövőre fognak teremni. Tök kedves volt. :) Viszont sehol nem találok kaviárpalántát, pedig a kaviárt mindig nagyon szerettem. :( Hol tudnék hozzájutni? Esetleg valami tapasztalat/tanács a termesztéséhez?

2015. ápr. 2. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Elnézted a dátumot, elseje tegnap volt.
2015. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

az a gond a kaviárral, hogy többynire csak sós víz közelében él meg, ráadásul rengeteg napsütésre van szüksége, hogy igazán ízletes legyen mikor beérik. Pár napja láttam itt Fehérváron a piacon pár szálat, de nem tűntek túl élettel telinek sajnos.


A tarhonyát érdemes kissé savas talajba tenni, mert úgy fog csak igazán nagyra nőni a növényke.

2015. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
úgy hogy kifüstölöd az ebihalakat a pocsolyából xd
2015. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt pontosan hogy érted? o.O Akkor előbb lecsapolom a pocsolyát, és az ebihalakat füsttel zavarom el, mint a méheket? Akkor a pocsolyában fog a palánta nőni, vagy hogy?
2015. ápr. 2. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Na álljunk meg egy szóra. Egyáltalán a vörös, vagy a fekete kaviárról beszélünk?
2015. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miquel. a vörös és a fekete kaviár közt tudtommal annyi csak a különbség, hogy a feketét tavább hagyják rajta a növényen
2015. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!