Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok segíteni?!

Tudnátok segíteni?!

Figyelt kérdés
Üdv, éppen a vacsorámat fogyasztom, amit túróstészta tesz ki. A baj csak az, hogy már behoztam a szobámba, a gép elé, és csak egy villát hoztam magamnak. És az a rohadt csőtészta mindig lecsúszik a villámról (nem ami kint van hanem a villa villámról nem a villám villámról), és túl lusta vagyok kimenni egy késért, ha már leültem. Nehezen egyensúlyozok a villa értelemben értelmezendő villámmal, de a vacsorám így lassan fogy. Kérlek rezegjetek le nekem a tudatosságosságotokkal az univerzumtól egy kést, és programozzátok be a szobámba! Hálásan köszi!

#villám #villa #csőtészta #kvantumrezgésmérőszámlálóműszer
2015. ápr. 2. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Senki nem tudja, hogy hol landolna...

Egyél kézzel :D

2015. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De hangolódjatok rá az írásomra és programozzátok be a szobámba csak pls a szobán belül jöjjön létre mert csukva van az ablak és betörik a szilánk meg kinyírja az ott elhelyezkedő hörcsögöm.
2015. ápr. 2. 20:09
 3/16 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 2. 20:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Tudsz róla, hogy a szobádra ráférne egy rendrakás?
2015. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nemigaz! :D Nem férne rá mert egy fogalmat nem lehet térben elhelyezni és képletes jelzővel ellátandó ha nem szószerint értendő a gondolatmenet, ebben az esetben egyértelmű forrást kell megjelölni utalás céljából.
2015. ápr. 2. 20:20
 6/16 anonim ***** válasza:
próbáltad már a tésztát felszúrni a villádra?
2015. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"ha nem szószerint értendő a gondolatmenet, ebben az esetben egyértelmű forrást kell megjelölni utalás céljából"


Ha forrást kell megjelölni, akkor legyen a Szalajka-forrás a Bükkben, az az egyik kedvencem.


Utalás céljából pedig csak bankszámlaszámot tudnék megjelölni, de nem tartozol semmivel a rendrakásra vonatkozó tanácsért, még hálával sem. :-)

2015. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam de max csak 1 fért fel egyszerre. Végül kézzel fogyasztottam :D
2015. ápr. 2. 21:32
 9/16 anonim ***** válasza:
uri geller?
2015. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja. De legközelebb az elmém erejével fogom felemelni, és a számba helyezni a falatkát!
2015. ápr. 2. 22:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!