Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok nekem segíteni? Erre a...

Tudtok nekem segíteni? Erre a találós kédésre milyen választ lehet adni?

Figyelt kérdés
Egy szobaban vagy 2 ajtoval, mind ketto ajto elott egy egy őr all. Az egyik ajton, ha atmesz, meghalsz. Ha a masik ajtot valasztod, tuleled. Az őrök ugyanugy neznek ki, nincs kulonbseg kozottuk, csupan annyi, hogy az egyik Őr igazat mond neked, egy pedig hazudni fog. Összesen egy kérdést tehetsz fel, hogy megtudd melyik a helyes ajtó. Mi lenne a kerdesed?

2015. ápr. 7. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
ez szorult helyzet. "ha erősebb" vagy, az őrökön átvágod magad és az ajtók már csak kikerült akadályok :)
2015. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem talán az, hogy melyikőjük fog hazudni. Nah, ebből ügyesen kiokoskodnám, hogy ki hazudik (:D) aztán pedig aki nem hazudik, valószînű ott lesz a nem halálos ajtó. nem tudom mennyire logikus, de én ezt kérdezném
2015. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik ajtóra mondaná a társad, hogy az a veszélytelen?"

És a másikon mennék át.

2015. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!