Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Néhány találós kérdésre nem...

Néhány találós kérdésre nem tudom a választ. Megválaszolnátok?

Figyelt kérdés

Első: Egy pali a 10. emeleten lakik, és amikor elmegy akkor a földszintig leliftezik. De amikor hazamegy, akkor csak a 7. emeletig tud liftezni, és onnan lépcsőznie kell. Miért?

Második: Egy pingpong labdát egy palack szájába teszem (pont akkora a nyílás hogy ne essen ki és be.) A palackhoz nem nyúlhatok hozzá, de a labdához igen. Bármilyen segédeszköz jöhet. Előre is köszönöm a válaszaitokat!!



2015. ápr. 15. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Első : a muki nincs tisztába számokkal , a hetes formája tetszik neki , ezért azt nyomja állandóan . Második : ? Mi a feladat , mert hiányzik egy fél mondat belőle ...
2015. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. a csávó olyan alacsony, hogy nem éri fel a 10. emelet gombját


2. melegíteni kell a palackot

vagy nem :D

2015. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Melegítésen kívül. Ki kell szedni a labdát
2015. ápr. 15. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom :(

2. A számmal elkezdem "szívni", így vákumot keltve és felszippantva a labdát

2015. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
57%

1.Titokban akar hazamenni, pl hallgatózni akar az ajtó előtt, vagy a flakonos bort akarja titokban tartani stb. és ezért előbb kell kiszállnia.

2.Tehát ki kell venni a pingponglabdát. Kivehetem úgy is a palack érintése nélkül, hogy kalapáccsal összetöröm a palackot. Ugye ebben az esetben nem értem a palackhoz. Másik ötlet, hogy egy nagyobb zihereisztűvel beleszúrok a labdába, és szépen kiemelem vele.

Remélem segítettem a válaszommal, és 100 %-os helyességi hányadost adnak a válaszomra.

2015. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Elakad a lift/testmozgás/nem ismeri a számokat/sokan vannak a liftbe, és klausztrofóbiás/fogadásból/szereti a hetes számot/ez a "rigolyája"/stb.

2. Mit tom én!

2015. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!