Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Folyamatosan zaklat a szomszéd...

Folyamatosan zaklat a szomszéd család Zámbó Jimmyvel és életével, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

3 éve költöztek a szomszédba egy gyermektelen 40-es házaspár,( már sejtem miért...) eleinte jól indult a viszonyunk, amíg a felesége rá nem bukkant egy lomtalanításkor egy kupac Jimmy és Bródy János kazettára. Először csak kerti szalonna sütéskor, bográcsnál halgatták amire sajnos én is vendég voltam. Aztán megemlítettem hogy Jimmy kezd egy kicsit unalmas lenni. Erre a felesége idézem "MICSODA TE KÉTSÉGBE VONOD JIMMY-T ÉS SZERETETÉT, NA AZONAL TÁVOZ INNEM!"


És azóta egyszerűen nem hagynak nyugodtan aludni mert éjjel nappal a Zámbó Jimmy-t hallgatják és imádkoznak hozzá , és reggelente olyan hülye kérdésekkel bombáznak hogy miért nem hiszek abban hogy Jimmy isten második reinkarnációja volt, és a felsége volt belzebub bérence aki megölte Jimmy-t, és ezért én pokolra jutok...


Próbáltam a férjel megbeszélni de sajnos ő nem akar beleszólni mivel ő magyarán mondva egy nincstelen és fél hogy kidobná a felesége.



2015. máj. 3. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

teljes mértékben igazuk van !


sajnállak hogy ennyire nem fogod fel az értékeket ,te hitetlen szentségtörő pogány !

2015. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azt hittem michael jackson-nal zaklat XD
2015. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Michael Jackson nem lenne zaklatás. VAGY SZERINTED IGEN???
2015. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!