Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » El raboltak a Dalekok, mit...

El raboltak a Dalekok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel arra keltem, hogy lent van a kertben egy 80-as évekbeli, angol, rendőrségi telefonfülke. Ki jött belőle egy ember, és azt mondta, hogy "Helló, én vagyok a Doktor, velem kell jönnöd!" Vele mentem, a fülke belül sokkal nagyobb volt, mint kívülről, pár mp. múlva kijöttem, és nem otthon voltam, hanem valahol máshol. Jöttek oda valami robotok, amik azt hajtogatták, hogy "I'm Dalek", majd oda mentek egy csomó emberhez, rálőttek valami sugarat, és meghaltak, engem pedig csak elraboltak. Most itt vagyok bezárva valahol, és csak a telefonom van nálam, mit tegyek?

2015. máj. 25. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát sajnos egy időutazást éltél át. Mert az a Doki a Vissza a jövőbe című film dokija volt, a telefonfülke meg egy időgép. Először derítsd ki hogy melyik évbe kerültél a jövőben.

Mielőtt visszatérnél 2015-be, ne felejtsd el magaddal hozni egy csomó nyerő lottószámot olyan hétre amikor nagy nyeremény torlódott össze.

2015. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tartsd tőlük távol az arcod, mert ha közelhajolsz megvécépumpáznak!

Próbáld meg a tér-idő koordinátáidat elküldeni a TARDISnak! Kitartás!

2015. máj. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
feküdj le 8-kor xd
2015. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 2. megpróbálom.
2015. máj. 26. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Boritsd fel oket, mint a kukakat!
2015. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!