Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legviccesebb,...

Mi volt a legviccesebb, sorban feltartós sztoritok?

Figyelt kérdés

Tehát olyasmire gondolok, hogy álltatok a sorban, boltban vagy bárhol. És volt valaki, aki lelassította a sor zsugorodását.

Egyszer velem a boltban volt így, mikor három, SWAG hülyegyerek előttem elemezgették az energiaitalokat. Az eladó beszól az egyiknek, hogy haladnia kell.

A főmufti meg: Tudod kié ez a hely? Az apámé!


2015. jún. 7. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
oké, oké, jöhet a poén xdxdxd
2015. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 giga57 válasza:
nekem volt egy nagyon jó volt: pont jött a pénztáros beüzemelni a gépet de nem volt jó ez miatt is állt a sor utána kulcsot kért az is idő volt egyszer csak spáros kuponnal akartam fizetni de ugye 1 vásárlásnál csak 1 et lehet beváltani így haveromnak adtam egyet és külön fizettünk de a haverom kevesebb értékért akart vásárolni. Erre a pénztáros vissza küldött engem hogy hozzak még valamit hoztam még valakit erre az is kevés volt vissza küldött még valamiért :D mögöttünk a nő mögöttünk már tiszta ideg volt(mondta kicsit hangosabban: basznátok meg) úgy 10-15 percen átt zajlott ez az egész :D
2015. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!