Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Eztet valaki eltudja magyarázn...

Eztet valaki eltudja magyarázni min kellen-e röhögni? (lent )

Figyelt kérdés
mi lesz az oloóm katonábol ha átt megy rajat egy ú üthenger ? lemez lóvas én nem értem min kellene röhögni ;-)

2015. jún. 8. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
talan mert magyarul sem tudsz, mitol ertenel meg egy szoviccet...?
2015. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

A kedves kérdező egy N-ufó, szerencséd van 1. Válaszoló ugyanis én le tudom fordítani.

Ezt valaki el tudja magyarázni?Min kellene röhögni?

Mi lesz az ólomkatonából ha átmegy rajta az úthenger?Lemez loúvas, én nem értem min kéne röhögni

2015. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Tisztelt Raptor!

A fordításod lehet, hogy kifogástalan, de eközben értéket nem szabad eltüntetni. A "kellen" ige és az "e" kérdőszócska közötti kötőjelet kihagytad, ezzel elveszett a kérdés kiemelkedően legfigyelemreméltóbb része. Pedig ez óvni, megőrizni való különlegesség; ilyet ezelőtt még soha senki nem írt le.

Mentségedre szól, hogy a fordítás nehézsége nagy igénybevételt jelenthetett.

2015. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amerikában pedig kikerülik a négereket, fôleg a taxi-k xd
2015. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A probléma csak az, kedves 3, hogy olyan ige, hogy kellen, nem létezik a magyar helyesírásban, helyes kifejezés a kellin, ugyanis az ősi finnugor nyelvcsalád alapszókészletében megtalálható szavak többsége megfelel a mai kettes számrendszerbe írodott digitális nyelvhasználat által sokat használt, tudósokkal megkérdőjelezhetetlenül bizonyított, a pápa által megszentelt, 17 szűz lány vérébe bemártott, sárkányperzselt izének...ööö elvesztettem a fonalat...
2015. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!