Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nehéz kérdés és bizonytalanság...

Nehéz kérdés és bizonytalanság, melykőjüket érdemes választanom? (avagy az ikerlányok átka)

Figyelt kérdés

3 gyönyörű lány szomszédságában élek, ami baromi nagy áldás és átok is egyben. áldás, mert egyszerre ismerhetek 3 ilyen elbűvölő helyes lányt, és átok mert nem tudom kivel kéne továbblépnem, közelebb kerülnem közülük. szóval mindhárman nagyon szépek, engem levettek a lábamról mióta ismerem őket [link]


és hiába tesók mindhárman olyan különbözőek és különlegesek:) Ő pl. [link]

egy nagyon aranyos csaj, olyan akire bármikor lehet számítani, megbízható, de néha kicsit sokat okoskodik, főnökösködő típus, ami jól is áll neki, megfontolt csajszi:) csak..nekem nem biztos hogy ez megfelelő lenne.

akkor Ő: [link]

egy igazi kis csendes lány, visszahúzódóbb és nem vállal be annyi izgalmat, és igaz hogy csendesebb, de ez a jellege teszi igazán kifinomulttá különlegessé számomra:) viszont néha úgy érzem kicsit túl gyerekes is, lehet még később komolyodik meg..

és végül Ő [link]

áh talán hozzá állok a legközelebb, voltak esetek mikor összepillantottunk és a hatalmas nagy zöld szemeivel mindig elbűvöl...viszont Ő az előbbi tesója szöges ellentéte, kis harcias és komoly csaj, néha kicsit durva..

látjátok három ilyen gyönyörű lány, mind mind különböző személyiséggel és nem tudom kivel kéne "komolyabbra fordítanom" a barátságunk hogy boldog legyek vele... engem egy elég csendes srácnak ismertek meg aki inkább magában tartja a véleményét, de félek ha eltolom több esélyem már nem lesz a többieknél. nagyon szépen köszi aki segít:)


2010. febr. 27. 23:18
 1/8 anonim válasza:
85%
Szerintem a harmadik leányzóval lenne érdemes komolyabb vizekre evezni... ^^
2010. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is a harmadik gyönyörűséget válaszd, ha hozzá közelebb állsz. Csak a többiek meg ne sértődjenek...sok boldogságot!
2010. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
3. xd
2010. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
lol neeeeeeeee X'D
2010. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Ezeket üsmerem. Tán nem falubejjliekk?
2010. febr. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Dik de komoly!!! :D xD xD

HAHAHAHA

2010. febr. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:)
2010. márc. 9. 19:41
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem az elsőt válaszd :D
2010. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!