Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki az a Wilson a képzeletbeli...

Ki az a Wilson a képzeletbeli lény?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki az.:-(
2015. jún. 9. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Így jártál.
2015. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Wilson egy sportszer márka, és amikor kapott egy taslit a röplabda akkor arca lett.
2015. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Owen wilson
2015. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
A Számkivetett címü filmböl van szerintem. Az egy labda amire egy arc van festve és a szigetlaló (Tom Hanks) elnevezi Wilsonnak.
2015. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Wilson az én képzeletbeli barátom, aki segít eligazodni a világban. Egyébként ő szkeptikus, aki szuperintelligens velem ellentétben, akinek 70-es az IQ-ja.
2015. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2015. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Tessék: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__6926840..

Itt én vagyok a 7-es kommentelő Wilson a 9-es: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__6925..

És itt is Wilson barátommal próbáljuk megfejteni a sátánizmust: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__6..

2015. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
4-es jól mondja Wilson A Számkivetett című filmbből van. A Filmben Tom Hanks hajótörést szenved és nincs más rajta kívül a szigeten, így egyre magányosabb lesz, és kitalál magának egy képzeletbeli barátot, akit Wilsonnak nevez el, de gondolom nem kell végig mesélnem a filmet. A képzeletbeli barátokban általában a gyerekek szoktak hinni, ez nem egy ritka jelenség, és nem pszichés betegség, ez körülbelül a 3 évtől 6-7 éves korú gyermekekre jellemző, de ha mondjuk már ez a felnőttkorban jelentkezik, akkor egy személyiség zavarról beszélhetünk. Tehát, én nem értek egyet az 5-ös kommentelővel valószínűleg vagy trollkodik, vagy pszichiátriai kezelésre szorul. :P
2015. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Joker 2.0! Az 5-ös kommentelö is te vagy OMG!!!! :-) Itt bajok vannak asszem
2015. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#9 Meglehet, majd szerdán benézek a közeli pszichiátrián.

#5 Egyébként hozzá tenném, hogy ha 70-es IQ-d lenne retardált lennél és látszana az írásodon..

2015. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!