Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz az, hogy Budapestet...

Igaz az, hogy Budapestet tegnap elmosta az eső?

Figyelt kérdés

Azt mondták a hírekben, hogy özönvíz volt...


Azok a pestiek akik még jelen vannak itt tudnának mesélni?



2015. jún. 10. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy átlagos zuhé volt, ami szinte minden évben előfordul. Egyszerre nagy mennyiségű víz, amit a csatorna nyílások nem tudnak elnyelni azonnal. Még szép, hogy állt a víz szinte mindenhol. Az aluljárók lejáratainál meg valahogy mindig a mélyebb rész felé folyik az esővíz. Az ilyen hirtelen nagy mennyiségű esőzés mindig jó hírforrás a médiának.

Más helyeken is esik eső és időnként jég is.

2015. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nagyobb zuhé. A média meg szokás szerint csinálja túloz, túldramatizál, vagy inkább agyondramatizál...
2015. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor senki nem épített bárkát, Isten senkihez nem szólt, nem menekültek az emberek? :(
2015. jún. 10. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Valahogy nem jutott eszükbe :)) A menekülés kimerült abban, hogy fedett részek alá álltak.
2015. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, ateista vagyok és a hetediken lakom, szóval nem hozott lázba. Volt egy csávó egy facsónakkal, és az állatkertből próbált elefántot menekíteni, de az egész kudarcba fulladt :(


Megjegyzem, az elefántban a körméig ért a víz, úgyhogy az egész felhajtás túlzás volt.

2015. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az semmi, régen én a chips-ekben található tetkókat mostam le magamról :O
2015. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!