Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hetente hányszor verjem meg...

Hetente hányszor verjem meg az uramat? Vagy hogy csináljam? Mit ajánlatok? Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Szóval... Szeretném verni az uramat. De nem tudom ezt hogyan kell. Heti rendszerességgel gondoltam, csak azt nem tudom - bocsánat, közben ki kellett rohannom, mert leszakadt a telefonvezeték a falról -, hogy most a hét egy bizonyos napján üssem, vagy rajtakapásszerűen, hogy ne számítson rá? Mert ugye ha egy adott napom verem mindig, akkor számít rá és a többi napon boldog lesz, de ha nem tudja kiszámolni mikor fogom megverni, akkor egész héten stresszben és félelemben tudom tartani. Szerintetek melyik a logikusabb megoldás?
2015. jún. 11. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már elvett feleségül. Ennyi büntetés nem elég neki?
2015. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
amennyiben még nem tetted, ne tedd, mert az embőr 1* üt + téged és lehet, hogy szép fekete mercivel visznek utolsó utadra! Férjed + sajnálni fogja, hogy 1 ütéssel végzett veled! (Y)
2015. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sodrófát, seprűnyelet és f@.szkorbácsot használok.

Általában éjjel, de van hogy mikor hazajön ,előugrok az ajtó mögül és hadszóljon.

Úgy jó ,ha nem számít rá!

2015. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hé asszony ! csinálj fel ! gyereket akarok xdxdxd
2015. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, már elvett feleségül. De szeretném bevezettetni a többnejűséget. Nem szeretnék unalmassá válni a szemében. Hat személyre gondoltam,így nem kell azon gondolkodnom melyik napon verjem meg, hiszen ha összesen heten vagyunk, minden nap kikap. Sőt?! Ha valamelyikőnk elfelejtené melyik nap verte meg, lehetőség nyílik a napi kétszeri megverésre is.
2015. jún. 12. 12:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Mozgalmasnak tűnik az életetek. Lehet ez hiányzik sok családból...
2015. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Amennyiszer megérdemli.
2015. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már az sok(k) vot nekije hogyan elvette tégedet
2015. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hetente háromszor verd meg, és ha lehet tarts egy sorsolást, mely során 7 számból kihúzasz 3 számot, így aztán véletlenszerűen fogsz időpontot választani a nagy eseménynek. És légyszíves mossál be neki egy jó erőset az én helyemben is. xdd
2015. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez nagyon tetszik, köszönöm szépen! Két hétig kapja majd a forró lángost a nagyszerű ötletedért, és egy hétig azért, mert ő nem szólt arról, hogy van egy ilyen lehetőség is! És mond csak, nem lehet úgy , hogy egyszer húz, de akkor két lapot? Úgy értem összesen háromszor húz a hét lapból, valójában hat lapot. Csak mert most mit csináljak azzal a négy lappal ami a kezembe marad? Hozzá menjek egy másik emberhez is? Abból még futná egy másik Uramra éppen. Még így is maradna egy. Valaki nem szeretné azt az egy lapot?
2015. jún. 14. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!