Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Eszperentéül valaki? Bárki?

Eszperentéül valaki? Bárki?

Figyelt kérdés

Az előbb válaszoltam egy kérdezőnek,aki eszperente nyelven szeretett volna szerelmet vallani,és ehhez kért segítséget.Írtam én is,de akkor láttam,hogy több éve már hogy kiírta a kérdést.A vers 10 percbe került,nem küldtem el válaszba,de ide kiteszem,véleményeznétek?Esetleg eszperente nyelven? :)


Beteljesedett szerelem


Lelkem egyetlen szerelmetes szereleme,

egekbe emelsz fel eme kedves verseddel.

Rebegd el csendesen:-Szeretlek kedvesem!

Egyre hevesebben szeretsz,egyre hevesebben szeretlek.

Szemem le sem veszem,mert feszes kebled fedetlen.

Egyszerre fellegekbe termek,kezed kezembe helyezed,

lelkesen megremegsz ezredszerre.

Erre elcseppentem kelyhedbe szerelmetes nedvemet.

Megremegsz,s megremegek.Szeretlek,s te szeretsz engem!


Így,végigolvasva,hogy nem agyalok rajta,háááát elég idétlen! hahahahaha!XD


2015. jún. 13. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem, te beteg vagy xd
2015. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eme helyen ez teljesen lehetetlen, fejezd be! E vers rettenetesen gyenge: szerelmetes nedvek meg fedetlen feszes keblek, he? Fertelmes meg embertelen, perverz! Persze tehetsz ellene: ne verselj E-vel, mert mekegsz, te kecske, te!


;)

2015. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves kettes!

Nevetek! :)


Kedves egyes!

Ne engem,versemet elemezd,s mert nem ezt tetted,menten fejed veszem! Persze nem eszperente nyelven keseregsz versemen.Eme helyen,mely helyen versem lejegyeztem,eszperente nyelven kerestem embereket,melyek velem egyetemben eszperente nyelven versemet elemez.Erre vetemedsz?Te kerested meg eme jegyzett verset,s leteremtesz.Mert? Menj el!Nem kellesz eme helyre!

S te veted szememre,mert lehet elment eszem?

Nem! Nem! Eszed ez esetben neked ment el! De nem ecsetelem,mert lehet kedvem szegem.......Megyek,eszem egy kekszet.

2015. jún. 14. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:

te gyerek, engem eleve eszperente nyelvre neveltek. merre leledzel? leveled fent nem egy perces, sem nem egy hetes, de repesve teszek eleget neked, mert e nyelvet rettenetesen kedvelem. gyere! szeretem ezt. kellek?


versed egyebek mellett remek!

2015. okt. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eszperente nyelven mekegve lelkem repesve lebben! Ember, nyekegsz, s eme vers cseppet sem felejthetetlen, de nekem megfelel, esetleg ne mentsd el szerelmetes emberednek. Ellenben eszperente nyelvezeted remek, s mely esetben lelkes ember leszel, ebben kedves helyed lehet. Nem engedhetem perced vesztegetned eme verssel, mert lehetne tenned kecskeversek ellen! Ne keresd veszted, ereszd el eszed, s remekelj!

Versed ne legyen perverz, legyen kedves, szerelmetes, ne nedves, kelyhes-kebles, ezek nem kellenek. Esetleg ejts el egy-egy szellemes versezetet, ez helyes, de ne legyen retkes! Retkes eset lehet szellemes, de nem kellemes, s szerelme esetlen, testek henteregnek lenn, nem lelkek lejtenek fenn, kecsesen.

Eleget mekegtem-nyekegtem, eszed legyen, s versed remek lesz! Legyen veled ezer mester eszes szelleme!

;)

2016. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!