Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Te szoktál cigánykereket hányni?

Te szoktál cigánykereket hányni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 10:01
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Cigánykereket? Nem, olyat nem szoktam inni. :)
2015. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen hánytam cigánykereket.

Nagyon rossz, még a munkám is ez volt, hogy autókra kereket hánytam, de mikor sok kereket hánytam, akkor azokat a szekérre hánytam.

Mostanra már Michelin gumikereket hányok. Az gazdaságosabb. Csak a gyerekekre vigyázok.

2015. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem de kaja színű trutyit már hánytam pedig olyat még nem ettem
2015. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Mit, cigánygyereket?

Fúj, te rasszista!

2015. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad "cigányozni" ! És mióta ez így van , azóta cigánykerék új megnevezése "etnikai fordulat" ....
2015. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5.

Akkor ezen az alapon a cigányprímás az "kisebbségi elsőhegedűs"? Az étteremben pedig "roma hússzelet"-et kérjek, ha cigánypecsenyét akarok enni? Na és a cigány-bálnak mostantól, az "etnikumi estély" a neve? :)

2015. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os!

Bizony , lassan így lesz! : ) És tudod , mi ebben a röhej ? Hogy az értelmes , kevésbé uszítható cigánynak nincs ám ellenére , ha annak nevezik , ami... A gyökerevesztett magyarral előbb el tudod hitetni , hogy a "magyar" , az egy jujjdefúj - dolog ! A gyengébb jellemű magyarokkal előbb meg tudod tagadtatni önmaga magyarságát ( erre a célra van pld. a Jobbik , aki már leégeti a "magyart" mindenhol és bárhol , még a többi magyar előtt is! ) , mint egy öntudattal rendelkező cigánnyal. Szomorú tény, de attól még igaz!

2015. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cigánykereket vetni kell majd ősszel learatni
2018. dec. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!