Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik az a rész a Pretty...

Melyik az a rész a Pretty Lottle Liars (Hazug csajok társasága) -ból? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
Na szóval a sorozatban van egy olyan rész amit szerenték vissza keresni. Ez az 1.évad végén vagy a 2.elején lehetett . Amikor Spencerék vidám parkban (?) vagy hol voltak és Spencer beragatt valami fprgó bezárható játákba. Ien pedig kiszabadította. Aztán Spencerék elindultak haza de ott volt Toby is . Hogy hogyan arra már nem emlékszem. És Spencer oda rohant hozzá anyja tiltása ellenére ... És má💜💜💜💜 elcsattant csók és ha valaki megértett akkor kérem írja le a részt !!!!!

2015. júl. 4. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyádik.
2015. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Figyelj csak te nagyon kedves..Vállad fel a neved lehet , hogy az a neved amit írtál. amúgy te csak egy kicsit vagy degenerált , defektes (ilyen szavak vannak, de olyan hogy anyádik olyan nincs. Szóval szerintem akkor regisztrálj ha tudod milyen szó létezik meg milyen nem )
2015. júl. 5. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, szerintem indítványozni kellene a moderátoroknál, hogy minden felhasználó részesüljön 8 hetes továbbképzésben, majd egy 150 oldalas teszt és egy 30 perces szóbeli társalgás során tegyen tanúbizonyságot arról, hogy alkalmas az oldal használatára.



Amúgy azt hittem troll kérdés. :)

2015. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék nem vagyok sorozat megszállot , csak szeretném látni ezt a részt. Amúgy nem azt mondtam hogy minden féle vizsga meg ilyesmi legyen hanem csak regisztráljon aki értelmesen tud válaszo!ni\kérdezni
2015. júl. 5. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy írd át a "Szórakozás" témakörbe, ott szerintem jobban tudják majd.
2015. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az első évad utolsó vagy utolsó előtti részében .. :)
2015. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Első évad 21.rész :)
2015. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!Amugy azt akartam volna írni, hogynFilm,sorozat (vagy mi) de nem találtam nézzetek hülyének de amikr nem az kéne meg van, de amikor meg az kell nincs meg.
2015. júl. 7. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!