Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces történetek veletek...

Mlaszlo.12344 kérdése:

Vicces történetek veletek vagyolyanok amik nem veletek történtek meg hanem hallottatok róla?

Figyelt kérdés

Nálam olyan volt h megkaptam tesóm telóját és azon a Subway Surf-el játszottam .

Közben írtak neki messengeren és kérdezte h kiírt .

Mondom neki h xy .

Erre ő megkérdezi h honnan veszem .

Mondom fekete volt a profilképe . ( roma lány írt neki h)

Ez így elmesélve lehet nem olyan vicces de akkor az volt :D



2015. júl. 8. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársammal történt egy nagyon vicces amin órákig röhögtem. Ez úgy volt, hogy ő meg az anyja elmentek a közeli bevásárlóközpontba, de mielőtt betértek volna a megcélzott kisüzletbe, útjukat állta két jó formában lévő huszonéves csaj, akik első ránézésre apró édességeknek tűnő cikkeket árultak, amiket tálcán hordoztak végig az épületben. Mivel a haveromnak az anyukája egy külleméhez képest karakán, határozott nőszemély, szó nélkül odalépett a csajokhoz, belemarkolt egyet a tálcába és néhány kis marcipánszerűséget rögvest betuszkolt a szájába, ha nem legalább négyet. Csak hogy utólag kiderült, az árusított cikk egyfajta kellemesebb aromájú szappan volt. A nő egyből odacsulázott egy jókorát a padlóra, sarkonfordult, majd megcélozta a mosdót, és haverom állítása szerint nem kevesebb, mint fél óráig mosta a száját. És mindezt a biztonsági kamerák is rögzítették, el nem tudom képzelni, milyen jót vidulhattak ezen az őrök! :))
2015. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, előző vagyok... ez az édesanyámmal történt meg, de én magam sem állhattam meg nevetés nélkül. Ez úgy volt, hogy az iskola rendezett egy ún. "szülő-tanár-diák" találkozót, ahová elmentünk a szüleimmel kocsival. Egyetlen hatalmas probléma volt, hogy anyukám kicsit be volt bäszva. Ennek az lett az eredménye, hogy ahogy megálltunk az iskola épülete előtt több tucat ember szeme láttára, először anyám szállt ki a kocsiból, de úgy hogy közben valamilyen oknál fogva kibillent az egyensúlyából, és a szó szoros értelmében lenyomott egy szaltót kifelé menet. Utána én szálltam ki, de azt hogy mekkora szégyen volt osztálytársaim előtt ilyen színben feltűnni, szóval nem lehet kifejezni...
2015. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Juj Xd

Az elsőn nagyot nevettem viszont a másodikon már nem igazán de ott akkor biztos vicces volt. ( mármint nem nektek hanem akik látták )

Vannak meg ilyen történeted ? :D

2015. júl. 8. 17:33
 4/6 Chiharu válasza:
100%
Töriórán ültünk, én kifelé nézelődtem az ablakon gondolkoztam mindenfélén, főként a nevem eredetén, stb. És a tanár gondolom észrevette, hogy nem figyelek, és megkérdezte: ,,Ki írta a himnuszt?", én meg még mindig nem figyeltem, és kapásból rávágtam a nevem, mert ugye azon gondolkoztam. Az egész osztály röhögött, még én is, hogy hogy lehettem ennyire gyökér, de azé' ciki volt. xD
2015. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

XDD

Ez is töri órán játszódik .

Osztálytársam nem figyel órán , tanár felszólítja .

Gyerek nem tud mit mondani flegmán odamond valamit a tanárnak .

Azok ott ketten ( tanár és a diák ) elkezdték veszekedni .

Tanár végül úgy zárta le a vitát h azt mondta a gyereknek :

''Nem baj , nem te tehetsz róla , téged így neveltek"


Másik történetem is ehhez a sráchoz kapcsolódik .

Ennek a srácnak a keresztneve : Orbán

Egyik osztályfőnöki órán beszélgettünk ,h kinek milyenek a jegyei . (ez a gyerek akiről mesélték persze osztály első tanulásból)

Ehhez a gyerekhez értünk a névsorban .

Tanár meglátja a nevét a naplóban : Orbán xy

Tanár kiveszi a fejét a naplóból és hangosan mondja : Viktor

Nem is kell mondanom egész osztály röhögött xDD :D

2015. júl. 9. 01:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Angolórán dobálták a radírt a fiúk, miközben a tanár(nő) írt a táblárá... Majd leült és mondta,hogy másoljuk le. A fiúk dobálták továb de a tanár észre se vette mivel kicsi volt.. , és ekkor oda dobták egy olyan fiúnak aki eddig nem is dobta (ő hamar felmérgesedik és a tánár elötti asztalnál ül) és mérgébe jól eldobta, de úgy, hogy a tanár asztálra esett és bele pattant onnan a tanárnő melltartójába aki elfordult ki vette majd mérgében az ablakon kidobta... , és csak az a fiú kapott beírást aki utoljára dobta...


Nem tudom,hogy itt mennyire jött át, de ott nagyon vicces volt és egész nap ezen röhögtunk..

2015. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!