Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit főzzek a Lacimnak, a...

Mit főzzek a Lacimnak, a Macimnak?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve,most komolyan valaki mondja meg,hogy mit főzzek a Lacikámnak,istenem valaki most már tényleg mondja meg,mert teljesen ki vagyok ettől és már a halálomon vagyok.Laci nagyon ínyenc,bár múltkor még a sz@rt is megette olyan éhes volt szegényem,mert nem főztem.Múltkor főztem rizs felfújtat azt megette,na majd csinálok palacsintát,de mit főzzek a Lacimnak?Ja meg múltkor találkoztunk azzal a leszbikussal,aztán ott volt a barátnőjével,ott ették egymást,mondom gyere MaciLaci dolgunk van,aztán nem volt semmi dolgunk,csak nem akartunk ott lenni,de akkor is azon gondolkoztam,hogy mit főzzek az én Lacimnak?A macimnak?

2015. júl. 8. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Főzzél neki kuglófot. Azt biztos nagyon szereti Macid.
2015. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MaciLacik nem a kirandulok uzsonnas kosarait szeretik?
2015. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, nem értem a kérdését.
2015. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A macikák nagyon szeretik a mézet. Ha a csókod nem elég édes, akkor valami édeset főzzél neki. Grízes tészta, mákos tészta, paradicsom leves jó sok cukorral, a palacsinta is nagyon jó ötlet én imádom, de csinálhatsz fánkot is.
2015. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NA de most komolyan gyerekek mit fozzek Neki?Otleteket gyerekek!Laci ha nem ehen,hat szomjan hal.Mert megittam a palinkajat idegessegemben.
2015. júl. 8. 21:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!