Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik az a Magyar weboldal,...

Melyik az a Magyar weboldal, ahol kérdéseket lehet feltenni és bárki válaszolhat rá?

Figyelt kérdés
A családom és az ismerőseim is mind azt mondják, hogy ismerem ez melyik és, hogy menjek el szemészetre vagy pszichológushoz, de inkább akasszam fel magam. Nem tudom miért mondták ezt, de mivel megsértődtem, ezért őket akasztattam fel egymással!

2015. júl. 21. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
onlinepszichiater.hu :))
2015. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ezt már ajánlották a családtagjaim és az ismerőseim is és ugye tudod velük mi történt, úgyhogy szerintem vigyázz kinek nyitsz ma esetleg ajtót ;)


Ebben az esetben viszont én meg ezt ajánlom: [link]

2015. júl. 21. 22:14
 3/7 anonim válasza:
Szerintem cseréld ki az olajat és az olajaszűrőt, biztos jobban fog menni. Ha jelentős változást nem veszel észre, érdemes ránézni a légszűrőre és a leömlőre is.
2015. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg tettem. Sajnos csak azt értem el, hogy a számítógépem elromlott, mivel olajat öntöttem bele, ahogy kérted, erre én dühös lettem, kib*sztam az ablakon a gépet, lejöttek a szomszédok megpróbáltak lenyugtatni, idegességből puszta kézzel agyon vertem őket, a többi szomszéd kihívta a rendőrséget, én elmenekültem egy öregek otthonába, ott mindenki azt kérte, hogy engedjem át a helyemet nekik, ideges lettem és őket is megöltem egy kővel! Ott rám találtak a rendőrök, egyet sikerült elintéznem, a többi elkapott bevittek a rendőrségre, ahol van Wi-fi és el tudtam küldeni ezt a kérdést, úgyhogy amint megnéztem az email-jeimet, ja és persze amint kijutottam, megkereslek és benned fogok olajat cserélni, amit viszont meg is gyújtok, úgyhogy készülj fel!
2015. aug. 2. 19:51
 5/7 anonim válasza:
Asztali géped van? Akkor azért romlott el, pc-be csak is castrol gt-t szabad tölteni. Az asztali számítógépek nagyon válogatósak, ha olajról can szó. Pláne ha TRD légszűrőt építesz be mellé, olaj és légszűrőben oda kell figyelni a márkára, hogy melyiket kevered milyennel. Csak a légszűrőknél és az olajnál kell odafigyelni, az olajszűrőből a gyárit lehet csak kapni.
2015. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja és még valami, a TRD légszűrőt ne kever össze a Subaru BRZ gyári légszűrőjéveo
2015. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kettőnk kommentjeit látván, két dolog jár az eszemben. Az első, hogy elég hülyének érzem magam, amiért úgy beszélünk egymással, mint két idegen, a második, hogy vajon ki kerülünk-e Trollfész-re.
2015. aug. 2. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!