Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azt hiszem szerelmes vagyok...

Azt hiszem szerelmes vagyok magamba. Normális ez?

Figyelt kérdés
Ahányszor megismerek 1 új embert annál szerelmesebb leszek magamba.Szívesen elhívnám magamat randira,csak félek hogy elutasítom magam :(
2015. aug. 11. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát megér, végülis nincs veszíteni valód ;) Próbálj több időt tölteni magaddal, hagyd hogy jobban megismerd téged, és akkor talán észreveszed az értékeidet, a belső szépséged, és több esélyed lesz.

Én szurkolok Neked! ;)

:DD

2015. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy ha valakit randizni hívok izzad a tenyerem és félek,hogy ezt magam észreveszi és otthagy engem :(
2015. aug. 11. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig a kérdésed alapján azt gondolná az ember hogy a tenyered már elég behatóan ismered... :)
2015. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este elvittem magamat randizni.És csodálatos volt.A vendéglőben csak 1 menüt kellet fizessek magamnak és este magammal sétáltam haza.Ezután hogy mi történt ne is kérdezzétek!!! De most magam és én jól megvagyunk.És várjuk a gyermekáldást csak ahhoz össze kéne házasodjunk.Nem tudjátok Magyarországon van-e önházasság?
2015. aug. 12. 09:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak egy jó tanács. Kell egy kis titokzatosság egy kapcsolatba. Nem kell, hogy mindent tudjál rólad.
2015. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vantel ***** válasza:

Jól b..zd meg magad.

Végig nevetttem,nagyon jó!

2020. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 Akkor ez azt jelenti jogy szeretsz egyedül lenni. Nem?
2021. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!