Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon gáz szerintetek?

Nagyon gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

Meghívtam a lakásomra egy lányt vacsorázni.

Megérkezett,kihúztam a széket,leült, mondtam,kérem.Erre oda adta a rántott szeletét.Mondtam, hogy ne vicceljen már, nem azért mondtam.Erre ő:Áá,nem baj, amúgy sem voltam éhes.

Ezután annyira kínos volt az egész történet, hogy inkább lelépett.:(



2015. szept. 6. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a szitut.
2015. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kihúztad a széket, gondolom megköszönte, s te erre mondtad, hogy kérem. Eddig oké

Utána mi volt? Azt hitte, hogy a rántott szeletét kéred? Vagy mi?

2015. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ilyet manapság már csak idős nénik mondanak a köszönömre, hogy kérem.
2015. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön a szék kihúzása a rántott szelet átadásához?
2015. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3

[link]

2015. szept. 6. 11:48
 6/11 A kérdező kommentje:

#2

Ahogy mondod,drága egyetlen barátom.

Úgy restelltem magam,hogy netovább.

2015. szept. 6. 11:50
 7/11 anonim válasza:
100%
Én szoktam így beszélni, van aki veszi a lapot, van aki nem. Mellé kicsit mosolygok, hogy felvegye a ritmust aztán ő maga is úgy beszél, mint egy lord, vagy királylány. :D
2015. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez egy vicces szitu. Ha velünk ilyen történt volna anno, mi biztos jót röhögünk rajta. :)
2015. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én ezen jót nevettem volna.Nagyon nem vonzódhat hozzád,ha emiatt otthagyott.
2015. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezted, hogy parancsolsz? Erre ő mondta, hogy jobbra át! Na erre te, hogy mit kívánsz? Ő meg, hogy jó napot kívánok. Na akkor aztán leült, mert te kihúztad a széket...alóla, mondta, hogy kikéri magának. Te oda is adtad neki a szelet. Megjegyezte, hogy ki szelet vet, vihart arat. Ekkor te fogtad és felvetted a kabát. Elmentél közért. Tulajdonképpen kenyér mentél, de ha már ott voltál vettél sajt... és így a végtelenségig, ha akarod
2015. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!