Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit gondoltok erről a "humoros...

Mit gondoltok erről a "humoros" képről?

Figyelt kérdés

Engem felháborít. Lehet, hogy valami tanulatlan idióta találmánya, de akkor is. Komolyan ilyeneket gondolnak az angolokról, meg franciákról pl.? Én félig angol vagyok és fehér bőrű, de nem tartom magam "sápadt balf*sznak". [link]

Mi a francért kell ennyire primitívnek lenni és komolyan, valakiknek ez a humorforrás?


2010. márc. 12. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Na ez a rasszizmus!
2010. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
sztem nagyon jó!vicces,ötletes
2010. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
hát ha neked az a humor, ha ilyen primitíven írnak nemzetekről..csodálkozik némelyik, ha azt mondják rá, hogy primitív barom.
2010. márc. 12. 18:07
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

Elég silány fantáziájuk volt.. Sokkal jobbat lehetett kihozni belőle:D!

Na, és hogy a maiak lennének a kiválasztottak. Évezreddel ezelőtt még igen! Sajnálom, hogy abbóla korszakból nem maradt fent semmi(néhány tárgyon kívül)...

2010. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az még vicces, ha Krétához odaírja, hogy Minotaurusz, de hogy a franciákat le "csigaevő k*csög sz*rházizza", meg az angolokat "sápadt balf*szozza", az már jó nagy intelligenciahiányra vall. Állítom, 1 angolt vagy franciát nem ismer személyesen.
2010. márc. 12. 18:12
 6/21 anonim ***** válasza:

A franciákra tudnék egyéb jelzőket is aggatni, csak azt a monitor már nem bírná(családi ok).. Mégis intelligens, tájékozott vagyok.

Felesleges egy ilyen szenny képen felhúzni magadat, nemhiába került a puruttyára fel. Nyugi!

2010. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező! Biztosan hallottad azt a fogalmat, hogy "önirónia". Ugye hallottad? Na ez az! Nem más nemzetek vannak fikázva az oldalon, hanem a mi előitéleteinkről mondott véleményt az oldal készítője, szerintem elég humorosan.

Ne háborodj fel ezen, kérlek.

2010. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Jó ez a kép:D Néha kell egy kis sovinizmus:D

Amúgy meg a célja a pukkasztás volt, amit nagyon is jól elért. Higgadj le, mert ezért csinálják, hogy felhúzhassanak és röhöghessenek a tehetetlen dühödön:)

2010. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%

ez komolyan csak azokat háboritja fel, akik nem magyarok? mert sztem undoritó.


egy k*rva komcsi

2010. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is undorító és nem látok benne semmi vicceset.
2010. márc. 12. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!