Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kinek hogy kezdődött az év?...

Kinek hogy kezdődött az év? Éveleji poénok, amiktől padlót fogtatok? Írjatok sokat!

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ettől a kérdéstől fogtam padlót
2015. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Betörtem egy orrot. Nekem jól esett, és vicces volt. A másik félnek nem igazán
2015. szept. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tanárom magyarázta a az információkat a szülőknek, h mi hogy lesz idén, stb., erre a padtársam, aki eleve nem szeret tanulni, megszólal:Tanulni, akarok!. A tanár meg megjegyezte, hogy ezt fel kell írni. Ez pirosbetűs ünnep.
2015. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Tavalyi is jó? Negyedikben tanultuk hogy milyen fogazatuk van az állatoknak. Az osztályból egy fiú(nevet nem írok) kérdezi hogy:

Milyen fogazata van a csirkének? :)

Azóta mindig ezen röhögünk hogy milyen fogazata van a csirkének( mert ugye a csirkének nincs fogazata)

2015. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Az egyik osztálytársammal,tízórai szünetben elraktuk a szekrénybe(van egy szekrény az osztályban) a kajáját egy fiúnak,amikor elment vécére. Senki nem tudta csak mi ketten. Annak a fiúnak meg fel sem tűnt hogy nincs a kaja a padján. Pár nap mulva csináltatott az osztályfőnök lakatot. Kinyitja a szekrényajtót és mit talál benne? A szendvicset! :) Mindenki meglepődött és röhögött,de szerintem én meg Ádám(így hivják a fiút akivel csináltuk) nevettünk a legjobban, Matyi meg meglepődött h mit keres a kajája a szekrényben! :)
2015. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát.. Év végén az osztályunkba az egyik fiú azt kérdezte a tanártól, hogy miért nem tudott a csuklójából pókhálót lőni amikor megcsípta egy pók XDDD
2015. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez nem idén történt. Épp úgy voltun elosztva az egyik órán, hogy 1 fiú, kb 17 lány + a tanár, aki férfi.

A srác épp arról beszélt, hogy ő mennyire nem tudja elhinni/képzelni, hogy a lányok is szoktak wcre menni meg hogy biztosan nem finganak XD azzal nyugtatta a saját lelkét, hogy a tündérkék viszik el a lányokból. (Tökaranyos szerintem :) )

Na erre rá 5 perc múlva megéreztük a levegőben, hogy valaki bizony odarondított mindenki orra alá. A tanár meg fennhangon megkérdezte a srácot: Na most vagy elismered hogy te voltál, vagy azt ismered el, hogy tévedtél a tündérkés elméleteddel kapcsolatban?

Mindenki szakadt, szegény fiúnak tiszta vörös volt a feje, aztán kiderült, hogy a tanár volt, mert felőle jött a szag XD ezt persze csak akkor beszéltük meg, mikor kiment a teremből...

2015. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Képzeld, nekem január elsejével kezdődött az év. Mivel ez minden évben így van, ezért egyáltalán nem volt poénos, és még padlót sem fogtam tőle. :D
2015. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!