Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi kellhet még a kecskereszelé...

Mi kellhet még a kecskereszeléshez?

Figyelt kérdés

Van egy bizniszem,a kecskereszelés,de nem akár beindulni,pedig már a Keeeecskereszelde helye is megvan meg külön kecskereszelési iskolák,és

Már jakot és lovat is reszelek,de nem akarnak az emberek kecskereszeléket venni.mit tegyek??? HELP



#Slipknot #kecske #Kecskereszelő #megkecskésített
2015. szept. 14. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ilyenek az emberek. Nem kell nekik semmi jó.
2015. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én keresek kecskereszeléket. Mennyibe fáj?
2015. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hmm, szerintem terjeszd az országban, csinálj akciókat,tegyél ki kecskereszelék plakátokat minden buszmegállóba, hírdetőtáblákra. Meg adj el vateran is. Tuti előbb-utóbb rákapnak az emberek.:) esetleg teheted valami jó csomagolásba, hogy többet vegyenek.:) szerintem előbb-utóbb rájönnek az emberek, hogy a kecskereszelék kihagyhatatlan dolga egy háztartásnak.:D
2015. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2000forint /kiló,ma a Mars 20 kilométeres hegyén,Földi idő szerint délután 3-kor.

3#,ez jó ötlet,ingyen kóstolók is lesznek,és nyitott napok az iskolában. Köszi :D

2015. szept. 15. 08:29
 5/12 anonim válasza:
És am van házhozszállítás is? Mert ha igen akkor rendelnék reszeléket...
2015. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát csá bence ja,házhoz is szallitok privatba megbeszéljük
2015. okt. 6. 14:57
 7/12 anonim válasza:

Hát lehet, hogy a hellyel van gond. Például próbálj meg valami magasabb helye menni a Marson (pl. Olympun Mons), de vigyéll magaddal meleg pulcsit, mert a hőmérséklet elérheti a -130 fokot is.

Vagy estleg próbálkozhatnál standokat állítani a Vénuszon. Ha esetleg ezzel próbálkoznál vigyázz a savas esőkkel.

Vagy a TrES-2b nevű bolygóval. Bár a 14.73-as Magnitúdója megnezíti kicsit a dolgokat, azt ajánlom vigyél magaddal elemlámpát.

Esetleg a Napot is gondolkódóba vehetnéd, ott nem hülne ki a kecskereszelék. Ha esetleg ezt választanád mindenképp kendd be magad 5400 faktoros naptejjel, keresd az árnékos helyeket, igyál sok vizet, különben 0.002 másodperc alatt porrá égsz.

Remélem segítettem. Még lenne so tippem, csak már így is hossú ez a' üzenet. Meglátod, beindul majd a biznisz.

2016. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
áááá,felvidít hogy vannak olyan emerek itt akik tudják ezeket az infókat rajtam kívül,csillagász barátom,köszi a választ,szerintem megpróbálom a Proxima Centauri B-n,hisz mégiscsak az a legközelebbi földszerű exobolygó hisz csak 4,22 fényévre van,ami kb.40billió km,vagyis 40000000000000 km,az semmiség.(amugy nembaj hogy ennyit irtal,johetett volna tobb is :D)
2016. aug. 25. 20:19
 9/12 A kérdező kommentje:
szoval johet tobb tipp is :D
2016. aug. 25. 20:19
 10/12 anonim válasza:

Örülök, hogy segithettem, de nem a Kepler 438b az a bolygó amelyik a legjobban hasolit a földre?

Vagy pl a Gliese 1214 b bolygó is szóba jöhet, de vigyél magaddal gumicsónakot mile a golygó 100% vizből van, és magja tömör jég.

Vagy a HD 188753 is lehetséges eladóhely lehet de elóeg meleg van mivel a bolygónak 3 napjavan.

Vagy esetleg a HD 189733 b is lehet, hogy jó lesz de nagyon vigyázz ha emellett döntesz mivel a levegőben lévő szilikon, a bolygó magas hőjének köszöhetően, üveggé alakult, ami oldalirányban 130 km/h-val esik.

2016. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!