Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lemaradtam a vérholdról!...

Lemaradtam a vérholdról! Szerintetek nem ismétlik meg ma?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon meg akartam nézni,mert ilyet nem láttam még soha,de én teljesen el voltam tájolva! Én úgy tudtam hogy a vérhold 28.-án lesz amikor a világvége is,de ma napközben tudtam meg hogy mégsem lesz világvége,valami miatt elmarad. Mondom is a melóhelyen,hogy hű de jó,ha nem lesz világvége akkor jó sokáig tudom nézni a vérholdat,de erre mondják hogy tegnap este volt....

Én bármit megtennék hogy lássam,mert 18év múlva már nagyon öreg leszek,és akkor az sem biztos hogy még fogok látni. Nem tudja valaki elintézni hogy ma is legyen azoknak akik lemeradtak róla?



2015. szept. 28. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Elintézem neked az ismétlést, csak annak megvan az ára.
2015. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

"Én bármit megtennék hogy lássam"


Rendben, az ára egy lélek. Üdv. Sáti

2015. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez most komoly?
2015. szept. 28. 21:33
 4/4 anonim válasza:
Félévente van, egyébként a vikipédia megmodja előre hogy mikor lesz a következő egészen 2020-ig.
2015. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!