Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok mondani cikis sztorikat...

Tudtok mondani cikis sztorikat amik veletek vagy ismerőseitekkel történt meg? Mint pl nyílvános helyen becsináltatok vagy osztálykirándulásos baki

Figyelt kérdés
Ha nagyon cikis dolgokat küldtök akkor elmondom az enyémet ami nagyon gáz! :)

#ciki #hely #sztori #nyíilvános
2015. okt. 15. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elestem a küszöbbe es elpukiztam magam XD
2015. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátomnál voltam és valamivel elronthattam a gyomrom.. nem akartam szólni, egész délutánt végigszenvedtem közben meg próbáltam erős maradni. Aztán egy pont után már nem bírtam tovább, mondtam hogy bemegyek fogat mosni és gondoltam gyorsan elintézem közben a dolgot. Bementem, meg is könnyebbültem. Aztán húzom le a wc-t és nem akar lemenni.. minden visszajött! Ekkor jutott eszembe, hogy még az elején figyelmeztetett, hogy azt a wc-t ne használjam mert el szokott dugulni... hát akkor már késő volt! És most jön a poén: egy húzás után nem jött belőle több víz. Megvártam hogy egy kicsit lemenjen, közben már kopogtak az ajtón hogy mit csinálok bent annyi ideig (mosom a fogam..), közben már a rokonság is megérkezett.. Amikor végre lejjeb ment, nem tudtam hogy tüntessem el a maradékot, hogy legalább a lyukba lemenjen a cucc és ott felül ne maradjon semmi, mert ugye nem jött víz a tartályból. Amit először megláttam, az egy nagy flakon fehérítő volt, annyit beleöntöttem a wc-be, hogy minden a lyukba került.. remélem nem gyanakodtak, hogy hová tűnt el egy fél flakon fehérítő

Azt már nem tudom, hogy amikor legközelebb használta valaki a wc-t és lehúzta, mi jöhetett vissza..

2015. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem 2 éve volt hogy volt egy "szerelmem"

És nem tom hogy de nagy hó volt én mentem a nagy latyakos sárbaa és elestem ... akkor képzelhetitek h milyen sáros vizes lehettem... :D és hátra néztem nem -e láttak...

Utána pedig látom a pasiit aki tetszett még akkoriban.. és az autóban van... :D jól beintett nekem majd rám faralta a havat! :D jaj ezt soha nem felejtem el! :D

2016. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!