Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha van más bolygón is élet,...

Clark Kent.. kérdése:

Ha van más bolygón is élet, akik intelligensebbek mint mi, akkor mit szólnának a Facebookhoz?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 05:48
 1/10 anonim ***** válasza:
töff
2015. nov. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet ők nagyobb marhaságot kitaláltak ,mint a facebook :D
2015. nov. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem regisztrálnának és egész nap macskás videók linkjeit osztogatnák :D
2015. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még pár adatot begyűjtünk, aztán kiirtjuk őket.
2015. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Valószínűleg tanulmányoznák a tudósaik az emberek szociális viselkedését, abból a célból, hogy hogyan tudnák az emberek értésére adni, hogy békés szándékkal jöttek és barátkozni szeretnének csak. Ugyanis az emberi reakció mindenre ami nem ők tipikus lehet számukra általában...
2015. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Megosztanák, hogy van élet rajtunk kívűl de senki se hinné el és leszidnák őket kommenben majd a elpusztítanák a bolygót :D
2015. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Clark Kent neked ez nem lehet kérdés... Neked kéne tudnod.. Vagy most intergalaktikus munkában vagy és a többiek tudni szeretnék az emberek véleményét közvélemény kutatás céljából...

Valószínűleg jót mosolyognának az előttem szóló posztokon, vagy lehet szomorúak lennének, hogy ezt gondolják róluk..

Én nem ezt gondolom, inteligensebbek az embernél, tehát békés szándékkal néznék, csupán ismerkedés céljából....

Valószínűleg elszörnyednének hogy időnként az emberi faj milyen primitív tud lenni, és megállapítanák, hogy a nagy többséggel nem érdemes szóba állniuk az előítéletük miatt...

De azért azt is látnák, hogy van olyan aki nem úgy gondolkozik, mint mások...

2015. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy intelligensebb életforma kb. úgy bánna az emberekkel, mint ahogy az emberek az állatok többségével. Lennének védett fajták, háziállatok, haszonállatok, vadállatok, kártevők és paraziták, papucsállatok és csillós egysejtűek.

Szerintem alkossunk csoportokat.

2015. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
De ezek mind amit itt leírtatok emberi gondolkodás, szóval nem hiszem, hogy úgy gondolkoznának, mint az emberek, pláne, nem állati csoportokban...primitív osztályozási rendszerben...biztos tiszteletben tartanának minket emberként, és nem hasonlítgatnának állati csoportokhoz... Amúgy ez a kérdés szerintem egyéb vicc akart lenni nézzétek meg a kategóriát, ha már állati kategóriába gondolkoztok....
2015. nov. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miért nem egyből a facebookon kérdezed meg tőlük?
2015. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!