Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ellopták az UfÓK a fasírtomat,...

Ellopták az UfÓK a fasírtomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán történt Bugyi felet, frissen sült fasírtomat, és házi idomított kecskémet is elvitték! Mit tegyek?

2015. nov. 17. 20:05
 1/10 anonim válasza:
süss egy másikat
2015. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem Bugyit vitték magukkal.
2015. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nekem az eredeti kéne, mert abba van beletörve az arany fogam..
2015. nov. 18. 07:43
 4/10 anonim ***** válasza:
süss újat, vegyél kecskét...a kecskére ülj rá, és hátha újra eljönnek, és Téged is elvisznek
2015. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

HUHH! Hat ez komoly téma ugylatom, valószínűleg azért vitték el benne volt az aranyfogad.

Suss egy masik fasirtot es egy sima fogat fujj le aranyra tedd be a fasirtba, ezutan etesd meg a kecskevel a fasirtot es te meg bujj el a kecske alá, és mikro emelik fel te a lábába kapaszkodsz ,elvisznek visszalopod az eredeti aranyfogat es Vége.

2015. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jelentem, sikeresen megszereztem a fogat, de szerencsétlen kecském elpusztult, de nem baj mert hoztam helyette egy UFÓt, ugyhogy majd lehet jönni Bugyiba csodálkozni :D
2015. nov. 18. 18:50
 7/10 anonim válasza:

Az UFO még mindig az Azonosítatlan Repülő Tárgy...

Majd én adok egy kecskét. Ingyen. (Az nem baj, ha döglött?)

2015. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Vegyél egy fasírtot a Főzelékfaló Főzdéből, és vegyél egy kecskét a jofogas.hu -n.
2015. nov. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Edd meg őket
2015. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor az egyik kommentelő kedvéért belépett egy Azonosítatlan Repülő Tárgyból kijött valami a profilmomba és mindenkinek nyomott egy értékelést! :)
2015. dec. 2. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!