Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mennyi az esélye, hogy fél...

Mennyi az esélye, hogy fél órán belül letoj téged egy galamb és mit csinálnál (a galambbal)?

Figyelt kérdés
Jelentkezzen az is, aki a kérdés olvasása hatására összejött :)

2015. dec. 1. 11:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Kicsi az esélye, hacsak be nem töri az ablakomat. De ha mégis, megpróbálnám elhessegetni :D Valószínűleg kevés sikerrel, mivel ha be tudta törni az ablakomat, elég jó erőben lehet.
2015. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nálam csukott ajtó és ablak mellett teleportált be egy a házba :) Úgy látszik öngólt lőttem, addig hipnotizáltam a galambokat :)
2015. dec. 2. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy esélyem van rá, mert itt szerelmeskedik két galambom az ajtó tetején. Mit csinálnék akkor? Már rutinból mennék a fürdőszobába a szivacsért amit megvizezek, tusfürdő cseppet nyomok rá és először ledobom a kaki szilárd részét azután letakarítom és utána egy másik törlővel (ami erre van rendszeresítve), szárazra törlöm. Egyébként ő lenne az elkövető, ha nem tanulta volna meg, hogy hova illik pottyantani. Tanítgattam is eleget! :)


Amikor kakilnia kell, akkor rám néz, kitolja a fenekét oda ahova szabad és pottyant egyet, azután várja a dícséretet. Viszont ha valamiért haragszik akkor azzal áll bosszút, hogy pont oda teszi ahova nagyon nem kéne. :) Okos és bosszúálló, ha éppen valamit nem úgy teszek ahogy neki tetszik. Nálunk ő az úr. :)


Itt van és lehet hallani a vége felé ahogy beszél, turbékol nekem. A nevét tanulta meg elturbékolni, mert arra tanítottam még kiskorában.


https://www.youtube.com/watch?v=bCVcE5OQASo

2015. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Kérdező, egy szaktársamhoz egy kakas jutott így be :)) Arra ébredt, hogy betörők vannak a házban. Kiderült, hogy csak egy kakas, a fürdőkádban. Valószínűleg ő sem volt szobatiszta, mert leves lett belőle...

Jelentem, a kérdés kiírása óta nem kaptam áldást egy galambtól sem.

2015. dec. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Wadmalac ***** válasza:
100%

Az elkövetkező fél órát zárt térben töltöm.

Ha a galamb ide bejut, gratulálni fogok neki.

Aztán beviszem a slozira, lefogom az ülőkével és szemet szemért.


"Jelentkezzen az is, aki a kérdés olvasása hatására összejött :)"

Micsinált?

:D

2015. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában az enyémek is egészen szobatiszták. :)
2015. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
0 %, mert vonaton ülők.
2023. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha nyitva az ablak, akkor berepülhet :)
2023. febr. 24. 17:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem akarom kiszámolni. :):) Optimista vagyok. :):) De a sz@r szerencséthoz. Azt mondják. :):) Legalábbis, ha belelépsz. :):) :)
2023. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esélye,ma már ki se mozdulok.Amúgy tojok rá ha letoj.
2023. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!