Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szex és szerelem vagy Ezotéria...

Szex és szerelem vagy Ezotéria? Melyik kategóriában találni a legjobb gyöngyszemeket? :D

Figyelt kérdés
Az előbbi szánalmasabb az utóbbi bizarrabb, de egy biztos, ez a kettő magasan vezet a többi felett.

2015. dec. 7. 22:35
 1/9 anonim válasza:
Ezotéria.
2015. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez aztán a gyors válasz :D Onnan a "személyes kedvenceim" amikor egymást tanítgatják valamire
2015. dec. 7. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Rettenetes mikben tudnak hinni! :))

Mint ha tényleg az úgy lenne a valóságban.

Ehhez azért kell egy alacsonyabb kulturális színvonal, hogy valaki ilyen "ezo.." dolgokat komolyan vegyen.

2015. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mint amikor félévente rátévedek az asztrotv-re és nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, esetleg mindkettő :D
2015. dec. 8. 14:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy-úgy... Lépegetek én is éjszaka a csatornák között és időnként ráakadok. Ott annyira komolyan beszélnek ilyen baromságokról, már azt várom, hogy valaki lehülyézze őket, de nem. Úgy kérdeznek tök közömbös dolgokat megadva magukról, mint ha abból ki lehet számolni bármit is. A sok őrült képzelgő hívőjük meg úgy csüng rajtuk, mintha az élete vagy a sorsa múlna rajtuk.
2015. dec. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy már nincs szerelem, szex kategória. Az ezotéria kategóriában sokszor benézek, de néha már fárasztó mulatság elmagyarázni a dolgokat. Általában nem mindig szólok hozzá, csak elnézem mit művelnek azok ott. El is neveztem azt a kategóriát a hülyék paradicsomának. :D
2015. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És tényleg, már csak szexualitás van, eddig nem tűnt fel. Hová tart a világ, ha már a gyk-n is eltűnik a szerelem? :D
2015. dec. 15. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor már csak az ezotéria marad nekünk. Egyébként már jó pár hónapja részekre osztották a szerelem, szex kategóriát. :D
2015. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amióta és ameddig ember az ember, addig valamiben hinni akar. Akár a tv jósban vagy az összenőtt szemöldökű szomszéd néniben, de akár az ufókban vagy abban ha megbotlik egy kavicsban az jelent valamit és el kell dobnia a bal válla mögött, de ha utána néz akkor már veszett fejsze nyele.. a dolog, megtörténik a baj.


Szóval az emberek babonásak voltak még két évszázaddal ezelőtt nagyon, az egyszerűbb népek még mindig hisznek az ilyen "okkult" dolgokban.


"Okkult: rejtett, titkos, titokzatos"


[link]

2015. dec. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!