Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Légyszi engedd meg hogy a...

Légyszi engedd meg hogy a kezed fogva aludjak ma el. Megteszed nekem?

Figyelt kérdés
tudom csúnya srác vagyok, és nem jövök be neked de csak egyetlen kérésem lenne : arra szeretnélek kérni ha leányzó vagy hogy hagy fogjam a kezed amíg elelszom...lehetne? semmi többről nem lenne szó. azért szeretném így mert olyan finom puha kezed van és nekem biztonságérzetet ad ha így finoman átfoghatom...figyi úgysem látja senki és ígérem nem is mondom el senkinek. megengeded?
2010. márc. 23. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyne. :D
2010. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
csak kesztűben
2010. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na persze meg még mit nem... Keresgélj a mindenre kapható kis libák között... Engem csak a pasim fogjon kézen, aludjon az ágyamban, sőt csak ő lépjen be a házamba, vagy pedig az én csak a pasim ágyához... Ha meg nincs pasim akkor sem vagyok egyedül mert a kutyámmal meg a cicámmal alszok egy szobában (na jó akkor is amikor pasim van)... Szóval bocsika xD
2010. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:(
2010. márc. 23. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:
persze:D
2010. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hagggyá má nemvok buza -.-'
2010. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha. ›_‹ Tényleg nagyon ronda vagy..És hülye is. Sry, ez az igazság. Mellesleg láttam, h a múltkor kénytelen voltál emgkérni egy haverodat, h fogja a kezedet..
2010. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!