Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok nekem bolondok napjára...

Írnátok nekem bolondok napjára jó poénokat? (lehet oldal is)

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 18:38
 1/4 anonim válasza:
100%

Ha csaj vagy, akkor vegyél egy terhességi tesztet és csináltasd meg egy ismiddel, aki tényleg terhes és mutasd meg valakinek, ezt rádbízom, mert nemtom milyen idős vagy, szóval vagy szülőnek, vagy valakinek!

Ha srác vagy és van csajod, mondd neki, hogy a szeretőd terhes:D

Ez nem jó vicc tudom, de erről szól a dolog nemde?:D

2010. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De sajna ez nem lenne nagy poén, mivel 14 éves lány vagyok és nem hiszem, hogy bárki nevetne a terhességi teszten! :)
2010. márc. 26. 17:34
 3/4 anonim válasza:
100%

Áháááá

Ééééértem!

Nos, akkor kérj kölcsön valamire pénzt szüleidtől, lehetőleg 1000 es nagyságrendben és mondd azt, hogy veszel magadnak valami fasza cuccot, amit megengednek, hogy vegyél!

ruha, vagy valami!

és menj haza és mondd el, hogy basszus elment a játékgépre, természetesen meg nem is csináltál vele semmit és nem is vettél semmit belőle, majd egy olyan 30 perc veszekedés utána visszaadodxD

2010. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:)
2010. márc. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!