Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha bevállalok 30 gyereket...

Ha bevállalok 30 gyereket akkor az új CSOK rendszer szerint amit most hirdetett ki a kormany kapok 100 millió forintot?

Figyelt kérdés
sokasodjunk!

2015. dec. 31. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen kaphatsz. De mivel egyedül nem megy, harminc házsártos feleséget is adnak anyóssal.
2015. dec. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

:-D Eloszor is kivancsi lennek h szolsz 30 gyereket.

De szerintem nem. Csak meghataroztak egy osszeget amit 3 vagy tobb gyereket nevel. Nyilvan ugy van ez kitalalva h a kormany is jol jarjon...az mar nem lenne uzlet.

De a 18 evet betolto gyereked mar nem lesz a gyereked szoval ezert se fogsz annyit kapni.

2015. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
50%

Ennyi gyerek megszülése legalább 25 évbe telne :D

de ha örökbe fogadsz ennyit akkor sem jó mert 100 milka 30 emberre szerintem max 6 7 évig lenne elég HA SPOROLSZ és csak a legszükségesebbeket veszed meg de akkor még sehol nincs az iskoláztatás költsége ...stb szóval ne tedd

2015. dec. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
Én 20 milkóról hallottam, tíz ami vissza nem térítendő, és további tizet fel lehet venni a bankból, ami meg kamatmentes.. Így lesz 20 milkód, ami nem kötött azonnal gyerekekhez, mivel tíz év van erre meghatározva.. Tehát, ha pl összerántjuk ezt a 20 milliót és befektetjük egy jól jövedelmező kis dologba.. Akkor ezt a lovét hamarán meg is lehetne tízszerezni. :P
2015. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik szilveszteri hangulatban vagy.De sebaj.Építgeted a jövőd.Nos nem kapsz többet mint amit meghirdettek,de lesz jó sok gyereked.Már az is gondot fog jelenteni,hogy melyiket hogy hívják.Nagy önbizalmad lehet ha azt hiszed,hogy össze tudsz hozni 30 gyereket.:D Te leszel az új melegágyi fiú,a falú bikája.Ne hagyd magad lebeszélni senkitől,inkább szorgalmasan tedd szét a lányok lábát a többit már tudod.......
2016. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!