Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én elmentem a vásárba fél pénzel?

Én elmentem a vásárba fél pénzel?

Figyelt kérdés

Te is elkisértél?

Sajnálom nem emlékszem :(

(Mert annyira be voltam baszva:D)



#prostituált #Speed #LSD #koko #Zalatnay Sarolta #A kokótól fönn akadnak a szemeim. #lopós Pistabá #apád farkán #Hát ennyi sok fasságot...
2015. dec. 31. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kisértelek el, viszont találkoztunk, ennél a néninél vettél cigit, annyit tudok:

https://www.youtube.com/watch?v=56tEOadKZ4c

2015. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Annyira emlékszek hogy Orbán Vikike leköpöt, és egy jobb egyenest kaptam azthíszem Gyúrcsány Ferikétől, aztán egyből a földre kerültem. Útána képszakadás, és ott volt valami Kis Grafit nevezetű és énekelte: De a nézését meg a járását, a csípőjének a rángását.....



*Rángás=idegrángás

2015. dec. 31. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, tényleg, valószínűleg te voltál az a kék hajú gyerek!


Nos, ha jól tudom- én épp akkor WC-n voltam- a földre kerülésed után elvitt ez a néni az aluljáróba ''meggyógyítani''. Te visszamentél a vásárba, és leültél egy székbe. Akkor épp Kiszel Tünde énekelt, majd utána jött Kis Grafit. Azt ha jól tudom, közbe hirtelen össze estél...

/De ekkortájt én már ott se voltam, én is egy ismerősömtől hallottam ezt a történetet. Az összeesésed után az ismerősöm is hazament./


Amúgy, jól vagy?


Egyébként boldog újévet kívánok! :)))

2015. dec. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen jól vagyok :)

Azóta csak három szívrohamon és két egymás útáni orrbetörésem volt. És Vikikével és Ferikével is kibékültem. De valamiért még a kibékülésünk előtt Ferike agresszívan viselkedett és ő törte be "véletlenűl" az orrom. Aztán Vikike megpróbálta hogy ő neki jobban megy-e, és neki is sikerült, de azóta barátok lettünk. Most épp nálunk vannak mindketten vendégségben. Meg is dicsérték a kék hajam, csak Ferike megfázott és "véletlen" pofán tüsszentett engem, azóta a hajam és az egész pofám sárga, és 2szer el is ájultam.

Neked is boldog újévet!!!:)

2015. dec. 31. 23:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszi. :)
2016. jan. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Aha, elkísértelek. Windowst vettél másolt CD-n fél pénzzel :D
2016. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tyúkot dugtam a szoknyámba két kézzel.
2016. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Helyesbíttenék, ha nem baj: tyúkot LOPTAM, a vásárba, fejszével...
2016. jan. 17. 18:42
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem mentél te sehová.
2016. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
2016. jún. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!