Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan szaporodnak a sellők?

Hogyan szaporodnak a sellők?

Figyelt kérdés
Arra lennék kìvàncsi hogy ugyanúgy szaporonak-e mint a halak. Előre is köszönöm!

2016. jan. 7. 11:52
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Sehogy mivel nem léteznek
2016. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Biztos úgy mint a halak😂
2016. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is halszerűen.
2016. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Spilerke ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. :D
2016. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha léteznének, márpedig nem, akkor azt mondanám, nincsmeg az a bizonyos folyamat (megtermékenyítés) szerintem csak úgy magától ott lesz a gyerek, úgy hogy a víz istenétől (aki tud varázsolni) kéri az áldást. És puff, megvan!! XD
2016. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden sellő lágyhéjú tojással szaporodik.

A hímek a párzási időszakban gyakran harcolnak a nőstényekért, melyeknek fészket építenek egy nyugodt kőszirt oldalán.

A női sellők lerakják a petéket a fészekbe, melyeket a hím sellő a násztánc után megtermékenyít.

A 6 hónapos fejlődést követően a kikelő ikrákból kisselőknek nehéz dolga van, legtöbb nem éri meg a felnőtt kort.

2016. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2016. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 buszSTOPhun ***** válasza:
a góly hozza ******
2016. jan. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 buszSTOPhun ***** válasza:
*gólya
2016. jan. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Spilerke ***** válasza:
100%
Szerintem, ha egy sellő kiúszik a vízből emberré válik, vagyis lábai lesznek, mert sok filmben láttam ilyesmit, és a szárazföldön nincs akadálya a szexnek. Nos aztán meg a sellő leányzó visszaúszik a vízben és kilenc hónap múlva ismét kimászik a vízből, emberré változik. Bemegy a szülészetre és megszüli azt a sellőbébit. :DDD
2016. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!